Rowerowy Rajd Solo

1 2 3 4 5 6 7Stowarzyszenie Ostrower zaprasza na Rajd Rowerowy Solo w ramach realizacji cyklu wypraw rowerowych dofinansowanych z funduszy Województwa Świętokrzyskiego z zakresu turystyki i krajoznawstwa na rok 2023.

Choć formuła tegorocznego rajdu jest nieco inna niż zwykle, to zapewne będzie to okazja do integracji i do spotkania całego środowiska rowerowego naszego miasta. Start odbywać się może z każdego miejsca w mieście, ale my zachęcamy Was do wspólnego spotkania na dziedzińcu Ostrowieckiego Browaru Kultury 8 października o godz. 10.00. To z tego miejsca pojedziemy na północ w kierunku terenu rekreacyjnego Gminy Bodzechów w miejscowości Nowa Dębowa Wola (boisko). Najkrótsza trasa, którą można dojechać do mety to droga
powiatowa nr 0662T w kierunku Sienna gdzie budowana jest obecnie nowa ścieżka rowerowa prowadząca wprost do Nowej Dębowej Woli. Zachęcamy Was do tego by przy tej okazji przyjrzeć się temu nowemu elementowi infrastruktury rowerowej naszego miasta. Do celu można także dotrzeć drogą leśną przez Gutwin lub ul. Iłżecką w kierunku Kolonii Miłkowskiej. Miejsce spotkania i ogniska pokazuje załączona mapa.

Starty w grupach po 10 osób rozpoczną się po godzinie 10.00, zbiórka już od godziny 9.30. Wspólny czy indywidualny start z samego rana w niedzielę to tylko początek zabawy. Czeka nas jeszcze druga część wydarzenia. Nie zabraknie stałych konkursów Stowarzyszenia i wspólnego czasu przy ognisku oraz nagród. Powrót z miejsca zakończenia rajdu odbywać się będzie we własnym zakresie.

W przypadku niekorzystnej pogody termin rajdu może ulec zmianie.

Polecamy również