Ludzie Wielkiego Serca

lo1l czoloNa Ostrowiecki Rynek przybyło wczoraj mnóstwo dobrych ludzi by wspomóc małego Leosia. Leoś to niespełna półtoraroczny chłopiec cierpiący na ostrą białaczkę szpikową. O chorobie syna rodzice dowiedzieli się miesiąc temu. Lunapark na Rynku zorganizowali radni z KWW Jarosława Górczyńskiego. To była akcja Wyskaczmy zdrowie dla Leosia”. Na Rynku było super. Moc zabaw i atrakcji.

-Ostrowczanie są wielcy, bo dołożyli swoją cegiełkę w szczytnym celu- mówi mama małej Oliwki która wspaniale bawiła się na dmuchanej ślizgawce. Brawo Ostrowczanie, brawo organizatorzy, brawo wolontariusze, brawo wy!!

-Wierzę w ludzi i ich dobre serce i nie zawiodłam się -mówi jedna z organizatorek akcji Joanna Pikus– Cała kwota z licytacji, puszek, sprzedanych opasek, wpłat darczyńców będzie znana w poniedziałek 9 maja. Szczególne podziękowania należą się panu prezydentowi Jarosławowi Górl4l5czyńskiemu za pomoc w organizacji całego przedsięwzięcia i udostępnienie podległych mu jednostek.

-Ogromne podziękowania kieruję w stronę ludzi, którzy nam pomogli- mówi jeden z organizatorów radny Aron Pietruszka: Kraina Szczęścia- Skarżysko Kamienna , Kamil Kutryba, Marek Giemza, Artur Zawadzki, Piotr Wójtowicz, Zbyszek Olczyk, pani Maria Adamczyk prezesa Banku Żywności, Środowiskowy Dom Pomocy przy ulicy Iłżeckiej, Klub Piłkarski KSZO, Stowarzyszenie Kibiców KSZO, Stowarzyszenie Osób Bezrobotnych, Fundacja Pomocna Dłoń, SINGIEL- Stowarzyszenie Pojazdów Dawnych, Metamorfoza- zakład fryzjerski, Straż Pożarna w Sadowiu, GOIKS w Sadowiu, Harcerskie Centrum Pierwszej Pomocy i oczywiście dziękuję wszystkim wolontariuszom bez których pomocy nie dalibyśmy rady- dodaje Aron Pietruszka.

Monika Majewskal1l2l3l6l8l9l10l1l4l3l5l15l16l8l19l20

Polecamy również