DEWELD W NOWEJ SIEDZIBIE

fot2

dew4def9dew11 dew10 dew6 Tekst promocyjny

Znana i ceniona Firma Szkoleniowo – Remontowa DEWELD zmieniła swoją siedzibę. Od sierpnia DEWELD zaprasza do biura mieszczącego się w Inkubatorze Przedsiębiorczości przy ulicy Sandomierskiej 26 a. Każdy z klientów może liczyć na miłą obsługę i profesjonalne porady.

– Wykonujemy przeglądy okresowe, konserwacyjne oraz naprawy maszyn i urządzeń zgodnie z zaleceniami UDT- mówi właściciel firmy DEWELD Jarosław Bogdański.–Przygotowujemy urządzenia do rejestracji oraz odbioru przez Urząd Dozoru Technicznego. Wykonujemy przeglądy okresowe, konserwacyjne, naprawy maszyn i urządzeń zgodnie z zaleceniami UDT.
Zajmujemy się realizacją projektów konstrukcji spawanych, elementów spawanych oraz zbiorników ciśnieniowych. Jesteśmy dostawcą opon do Urządzeń Transportu Bliskiego i maszyn budowlanych np. wózki widłowe, podesty ruchome, koparki, ładowarki itp. Wszystkie nasze produkty gwarantują wysoką jakość i umożliwiają spełnienie oczekiwań klienta. Świadczymy usługi z zakresu uzgodnień dokumentacji oraz Odbioru Urządzeń Dozorowych. Fachowe porady, profesjonalne usługi wykonywane przez pracowników z długoletnią praktyką, przyjazny klientom klimat zachęcający do dalszej współpracy i polecania nas znajomym – To nasza dewiza. Dla stałych klientów dokonujemy bezpłatnego monitoringu badań technicznych, telefoniczne powiadamiamy o zbliżającym się terminie przeglądu. To decyduje o naszej pozycji na rynku. Jakość i rzetelność wykonywanych przez firmę DEWELD usług świadczy o wysokim poziomie profesjonalizmu, a dowodem na to jest to że zaufało nam ponad 100 firm
z całego województwa.
fot 1
Serdecznie zapraszamy.
Inkubator Przedsiębiorczości ul. Sandomierska 26a.

 

 

 

Polecamy również