ŁAP 10% ZNIŻKI NA WSZYSTKIE WYSYŁKI !

ship center karty1

Tekst promocyjny

ship center karty2 ship center karty3Każdy klient, który odwiedzi punkt kuriersko – poligraficzny SHIP CENTER mieszczący się na ul. Rynek 50 w Ostrowcu Św, otrzyma kartę stałego klienta, która upoważnia go do otrzymania dodatkowego rabatu w wysokości 10% na wszystkie wysyłki.

– Każdy klient jest dla nas ważny i każdemu chcemy zapewnić miłą, fachową obsługę oraz dobrą cenę. Kto dziś nie szuka tanich rozwiązań w usługach trzymających wysoki poziom? To właśnie oferujemy w swoim punkcie.Pomoc od A-Z w doborze przewoźnika oraz ceny. Każdy klient jest inny i ma różne wymagania, dlatego chcemy wyjść temu naprzeciw i zaspokoić wszelkie oczekiwania osoby realizującej u nas transport krajowy lub międzynarodowy. Po to stworzyliśmy KARTĘ STAŁEGO KLIENTA. Mamy jedną z najlepszych ofert na rynku, osoby odwiedzające nasz punkt zadowolone są z ceny, a tym samym mamy nadzieję,iż zaskoczymy ich pozytywnie po raz kolejny – tłumaczy właściciel.

Firma istnieje na rynku ostrowieckim od ponad dwóch lat i cieszy się coraz większą popularnością. Branża logistyczna rozwija się w Polsce bardzo prężnie i ma przed sobą świetlaną przyszłość. Chcemy jednak przypomnieć, że SHIP CENTER to „Jedno miejsce,wiele możliwości” i oprócz przesyłek kurierskich i paletowych,zrealizują państwo zamówienia na pieczątki flashowe takich marek jak COLOP czy Wagraf, materiały i gadżety reklamowe, odzież z nadrukiem, projekty graficzne i wiele innych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy oraz klientów indywidualnych.

Polecamy również