Ostrowiec Biega- wyniki sztafet

sz czolook

Mistrzostwa Ostrowca Św. Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych 2017/18ostrowec biega wyniki sztafetsz czolo sz1 sz2 sz3

Dnia 28 września 2017 r. w Ośrodku Wypoczynkowym „Gutwin” rozegrane zostały Mistrzostwa Ostrowca Świętokrzyskiego Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych, które tradycyjnie otwierają nowy sportowy rok szkolny.

Sztafety szkolne rywalizowały na dwóch dystansach: 10 x 800m dla dziewcząt i 10 x 1000m dla chłopców. Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Wyniki zawodów:

2005 i młodsi (Szkoły Podstawowe – do klasy VI):
Dziewczęta:
1. PSP 5
2. PSP 14
3. Katolicki Zespół Edukacyjny
4. PSP 1
Chłopcy:
1. PSP 5
2. PSP1
3. PSP 7
4. PSP 3

5.PSP14

6.Szkoła z Pasją

7. Katolicki Zespół Edukacyjny

PSP10 ,PK

2002 – 2004 (Szkoły Podstawowe – klasy VII i Szkoły Gimnazjalne – klasy II i III)
Dziewczęta:
1. PG 3

2. PG4

3. Szkoła z Pasją

Chłopcy:
1. PG4
3. GMS
4. MOS

5. Szkoła z Pasją

Składy trzech najlepszych sztafet:

2005 i młodsi (Szkoły Podstawowe – do klasy VI):

Dziewczęta:
PSP nr 5: Oliwia Osojca, Alicja Sołtykiewicz, Kamila Rycombel, Zuzanna Krycia, Ola jakóbczak, Patrycja Mucha, Sylwia Madetko, Oliwia Dyka, Nikola Sadłos, Maria Krzciuk, Zuzia Krajewska, Wiktoria Kadela,

Opiekun: Michał Kępczyński.

PSP nr 14: Sandra Miśkiewicz, Magda Cudo, Paulina Stawowiak, Marta Ozgowicz, Maja Kowalska, Amelia Bień, Aleksandra Baka, Julia Tkaczyk, Sandra Ćwik, Kinga Sypniewska, Ola Mroczek.

Opiekun: Cezary Mirski.

Katolickie: Dominika Mazur, Martyna Smolińska, Daria Pastuszka, natalia Pastuszka, Matylda Szklarska, Julia Górecka, Maria Kosanowska, Natalia Ziółkowska, kalina Szymula, Nadia Szemraj , Amelia Kwiatkowska.

Opiekun: Jolanta Sitarska


Chłopcy:

PSP5: Paweł Zdyb, Filip Sejdziński, Maksymilian Krawiec, Alan Sadłos, Jan Szumlak, Bartosz Krawczyk, Wojciech Zięba, Wiktor Skit, Oliwier Nowak, Martin Wyrzykowski, Paweł Cielebąk, Damian Wolak.

Opiekun: Andrzej Waniel.

PSP1: Krystian Bębenek, Kacper Kaczmarczyk, Paweł Usalewicz, Bartek Zimnicki, Patryk Przybyciński, Filip Pater, Igor Curyło, Wiktor Post, Piotr Stec, Adam Jarecki.

Opiekun: Piotr Kurek, Wojciech Ozieba.

PSP7: Maciej Kuziemka, Antoni Cieślik, Jakub Kowalski, Michał Niedbała, Kacper Majewski, Jakub Majewski, Maksymilian Wajszczyk, Erwin Guzal, Maksymilian Dereń, Mateusz Łachmanowicz.

Opiekun: Wojciech Lis

2002 – 2004 (Szkoły Podstawowe – klasy VII i Szkoły Gimnazjalne – klasy II i III)

Dziewczęta:

PG 3/1: Wiktoria Różalska, Julia Kwiecień, Wiktoria Chmiel, Natalia Jędrzejczyk, Natalia Stolarek, Karolina Drożdżal, Iza Soboń, Nicola Trapsia, Patrycja Sałek, Emilia Sałek, Ola Przybysławska, Dominika Przysiwek, Martyna Rokoszna.

Opiekunowie: Maria Jaros, Anna Kępczyńska

PG4: Weronika Broś, Ola Michalak, Emilia Pękala, Ola Remiszewska, Zuzanna Jama, Natalia Żywczyk, Sandra Popek, Magda Kuzdak, Julia Mirecka, Ola Koprowska.

Opiekun: Elżbieta Ozdoba, Dariusz Zwoliński.

Szkoła z Pasją: Oliwia Knecht, Jowita Smuga, Dominika Orzik, Julia Walos, Julia Dzwonek, Oliwia Cymer, Ada Telecka, Martyna Wieczorek, Dominika Winiarska, Daria Zagnińska.

Opiekun: Tomasz Stefański.


Chłopcy:
Składy najlepszych drużyn:

PG 4: Jakub Osuch, Daniel Walczyk, Mateusz Monte, Kewin Soboń, Kacper Łobas, Kamil Maziarz, Wiktor Łącki, Adam Stajek, Aleksy Jędrych, Michał Surmański.

Opiekun: Dariusz Zwoliński, Elżbieta Ozdoba.

GMS: Jakub Kasprowicz, Bartosz Mikula, Kamil Sieczka, Bartłomiej Sieniek, Olaf Wywiał, Aleksander Danielski, Jakub Dąbrowski, Kacper Kadela, Mateusz Łukawski, Miłosz Pietrzyk.

Opiekun: Tomasz Radowiecki, Krystian Wędrak.

MOS: Dariusz Kliś, Krystian Piorun, Denis Boczek, Dariusz Cyrcan, Dawid Kapsiak, Filip Osiński, Jacek Zbiczak, Sajmon Brzoza, Karol Wojsa, Mateusz Kowol.

Opiekun: Tomasz Chmielewski.

Zespoły sztafetowe, które zdobyły pierwsze trzy miejsca otrzymały sprzęt sportowy oraz okolicznościowe puchary i dyplomy. Zawodnicy, zawodniczki oraz opiekunowie zostali nagrodzeni  medalami i nagrodami rzeczowymi w postaci koszulek.

Polecamy również