Katownia 2017 wystartowała z ostrowieckiego Rynku

katownia

Kilkudziesięciu pasjonatów offroadu zebrało się w piątkowe popołudnie na ostrowieckim Rynku, by w ten symboliczny sposób rozpocząć dwudniowe zmagania na ostrowieckich bezdrożach. Organizatorem Rajdu jest Klub Miłośników Samochodów Terenowych Kat 4×4.

Offroad to sport, którym pasjonują się całe rodziny, mężowie, żony i dzieci. Katownia 2017 jako rajd terenowy przeznaczony dla pojazdów różnego typu to ciekawe przedsięwzięcie integrujące środowisko pasjonatów ekstremalnych przeżyć z naszego miasta, regionu i kraju. To sport, w którym często odnajdują się ludzie czuli i wrażliwi na piękno przyrody. Przez najbliższe dwa dni miłośnicy mocnych sportowych wrażeń będą rywalizować podczas kolejnej edycji Rajdu Terenowego Katownia 2017. Przybyłe na Rynek załogi przywitał Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński.

Obecny rajd to także wspaniały sposób na promocję naszego miasta – Ostrowca Świętokrzyskiego oraz walorów pięknej ziemi świętokrzyskiej. Żywię nadzieję, że kolejna edycja Rajdu, to znak, że impreza ta zagościła już na stałe w kalendarzu ostrowieckich wydarzeń i sportowych. Wszystkim uczestnikom życzę sportowej walki, ciekawych zmagań na trasie i wielu emocji. Życzę, aby dzisiejsze deszczowe chmury przyniosły wiele błota i upragnioną przygodę w terenie! – zwrócił się do uczestników prezydent Miasta Jarosław Górczyński.akt5kat2kat3katowniaczolo kat4

– Cieszę się, że na nasze zaproszenie odpowiedziało tak wiele załóg. To sygnał, że naszą imprezę doceniają ludzie z całego kraju. Dziękuję wszystkim za odzew i udział. Liczę, że i tym razem nie zabraknie nam prawdziwie sportowej adrenaliny- mówi Prezes Kat 4×4 Robert Mroczkowski.

Polecamy również