Narkotyki pod wycieraczką

narkotyki

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy zatrzymali 30–latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze pod wycieraczką w samochodzie marki Renault, należącym do podejrzanego ujawnili foliowe zawiniątko z zawartością amfetaminy 2 gramów. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Ostrowieccy kryminalni podejrzewali, że 30–letni mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego może posiadać narkotyki. Wczoraj po godzinie 20-stej przy jednej z ulic na obrzeżach miasta zauważyli zaparkowany samochód osobowy marki Renault, za kierownicą którego siedział podejrzewany 30-latek. Funkcjonariusze przystąpili do kontroli tego pojazdu, w trakcie której pod wycieraczką przy fotelu kierowcy ujawnili foliowe zawiniątko z zawartością białego proszku, wstępnie zidentyfikowanego jako amfetamina w ilości 2 gramów.

Zabronione substancje zostały zabezpieczone a 30–latek zatrzymany. Dzisiaj usłyszy zarzuty posiadania narkotyków. Za to przestępstwo Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Polecamy również