Festiwal Piosenki Anny Jantar

anna jantar

W Głownie odbył się XIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Anny Jantar ”Tak wiele jest radości”. W konkursie wzięła udział Ania Filipczak wokalistka z grupy ”Perły Ryszarda Góry” z Ogniska Pracy Pozaszkolnej uczennica SP nr 1.

W konkursie uczestniczyło prawie 100 osób z całej Polski. Każdy z nich wykonywał po jednym utworze z repertuaru Anny Jantar. Wykonaniom bacznie przysłuchiwało się jury w składzie: Aleksandra Guni, Zofia Boniakiewicz i Tomasz Maciaszczyk. Wydany przez jury werdykt okazał się bardzo pomyślny dla ostrowieckiej wokalistki . Ania Filipczak w najmłodszej kategorii (do 11 lat) bardzo oryginalnym i pełnym emocji wykonaniem piosenki ”A będziesz mój” zapewniła sobie pierwsze miejsce.

– Ta nagroda jest dla mnie naprawdę dużym wyróżnieniem tym bardziej ze w mojej kategorii było ponad 20 wykonawców. – mówi Ania.- Piosenka którą wykonałam nie należy do najłatwiejszych nie tylko ze względu na poziom wokalny utworu ale także ze względu na jej przesłanie. Bardzo cieszę się że jury spodobała się moja interpretacja utworu co przełożyło się na werdykt jaki podjęli. Nagroda Jest dla mnie pewnego rodzaju motywacją do dalszej pracy nad moim wokalem i rozwojem artystycznej osobowości .

Polecamy również