. Nowoczesna popiera prezydenta Jarosława Górczyńskiego

DSC01435

Członkowie partii . Nowoczesna w Ostrowcu Świętokrzyskim wystartują do Rady Miasta i Rady Powiatu z list Komitetu Wyborczego Wyborców Jarosława Górczyńskiego. Edyta Handze, która była wymieniana jako kandydatka na urząd prezydenta miasta zrezygnowała z kandydowania.

– Do wyborów samorządowych idziemy razem z Komitetem Wyborczym prezydenta Jarosława Górczyńskiego- mówi przewodniczący Koła . Nowoczesna w Ostrowcu Świętokrzyskim Radosław Stępniak.Chcemy wzmocnić listy Pana Prezydenta naszymi, sprawdzonymi ludźmi. Pomysł Pana Prezydenta na funkcjonowanie miasta jest bardzo zbliżony do naszej koncepcji. Chcemy do samorządu przekazać nasze pomysły.

Edyta Handze, która do dzisiaj była uważana za kandydatkę w wyborach do objęcia stanowiska prezydenta miasta oświadczyła, że w wyborach prezydenckich nie weźmie udziału.

– W związku z tym, że w najbliższych wyborach samorządowych przyłączamy się do Komitetu Wyborczego Wyborców Jarosława Górczyńskiego ja rezygnuję z kandydowania na urząd prezydenta miasta, jednocześnie udzielam pełnego poparcia obecnemu prezydentowi Ostrowca Świętokrzyskiego – mówi Edyta Handze.- Obie strony uznały, że nasze programy są w wielu punktach zbieżne. My w swoim programie stawiamy na rozwój, zatrzymanie młodych ludzi w mieście. Na pewno mieszkańcy Ostrowca będą zadowoleni z naszej współpracy.

Polecamy również