55 tysięcy maseczek

maseczkii

Mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego otrzymują maseczki ochronne.

-Mija tydzień od kiedy rozpoczęliśmy, jednak dość skomplikowaną akcję roznoszenia ochronnych maseczek. Uważam, że to dobry moment aby ją częściowo podsumować. Maseczki produkowane są w lokalnych szwalniach, dlatego jak Państwo zauważyli różnią się fasonem.

Jak Państwa informowałem w zeszłym tygodniu zamówiliśmy 55 tys. maseczek, przez tydzień roznieśliśmy ich ponad 40 tysięcy. Pozostałą część rozniesiemy do Państwa, do środy włącznie.

Myślę, że Państwo rozumieją, że jest to niemały wysiłek dla pracowników Zakładu Usług Miejskich, którzy te maseczki roznoszą. Z tego miejsca serdecznie im dziękuję, tak jak i pracownikom MOSiRu, Urzędu Miasta i oczywiście wszystkim szwaczkom i szwaczom, którzy uszyli dla nas maseczki.

Na dostarczenie w dalszym ciągu oczekują mieszkańcy m.in.: na osiedlach Gutwin, Kolonia Robotnicza, Piaski-Henryków i Kuźnia  oraz inne pojedyncze ulice w zabudowie jednorodzinnej. Również osoby mające mieszkania w zarządzie OTBSu i wspólnot mieszkaniowych. Proszę jeszcze o cierpliwość.

Proszę zgłaszać telefonicznie pod nr telefonu 412672115 oraz 412672117, będziemy reagować, jeżeli maseczka do Państwa nie dotarła, lub chcecie zgłosić inną reklamację.

Mam nadzieję, że są Państwo zadowoleni z otrzymanych produktów. Nie tylko dzięki nim wypełniamy wymogi ustawy o przeciwdziałaniu rozprzestrzeniania się  wirusa, ale również dbamy o swoje bezpieczeństwo i wspieramy lokalne miejsca pracy- poinformował – prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński.

 

 

 

Polecamy również