Świąteczne pływanie na Rawszczyźnie

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Św. wprowadza w okresie od 22 grudnia 2018 do1 stycznia 2019 na Pływalni „Rawszczyzna” promocję „Świąteczne pływanie na Rawszczyźnie”. Tańsze będą bilety jednogodzinne ulgowe dla dzieci i młodzieży, jednogodzinne grupowe oraz rodzinne.

Bilety jednogodzinne ulgowe dla dzieci i młodzieży, do korzystania z których uprawnione są dzieci od 3 roku życia, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich bez względu na miejsce zameldowania (po okazaniu legitymacji szkolnej), w godzinach od 8 do 16 kosztować będą 4,50zł za godzinę.

Bilet grupowy jednogodzinny, do korzystania z którego uprawnione są zorganizowane grupy szkolne (minimum 10 uczniów / na każde 15 osób jeden opiekun wchodzi gratis), w godzinach od 8 do 16 kosztować będą 4.50zł od osoby za godzinę.

Promocyjne ceny na bilety rodzinne obowiązywać będą w godzinach od 8 do 22 i kosztować będą w zależności od konfiguracji od 13,50zł za godzinę (1 opiekun + 2 dzieci) do 24,50zł za godzinę (2 opiekunów + 3 dzieci).

Polecamy również