Fala hejtu kąsa WOŚP

czuprynski

Nie słabną echa po rezygnacji Jurka Owsiaka z funkcji prezesa zarządu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzisiaj w tej sprawie wypowiedział się szef sztabu WOŚP w Ostrowcu Dariusz Czupryński.

– Początkowo reakcja Jurka Owsiaka bardzo mnie zaskoczyła, ale biorąc pod uwagę falę krytyki jaka go spotkała, staram się zrozumieć prezesa WOŚP. – mówi Dariusz Czupryńsk-i Poza tym co tu daleko szukać. Mnie też dopadła fala hejtu. Ja zapraszam do współpracy. Ludzie wykażcie się czymś zamiast tylko krytykować. Weźcie się do roboty. Z drugiej strony każdy powinien liczyć się ze słowami. Za pomówienia na forach internetowych można odpowiadać karnie. Jurek wziął do siebie to co stało się w Gdańsku, pomimo tego, że on tam nie był organizatorem Każdy szef sztabu ponosi odpowiedzialność za wszystkie wydarzenia związane z WOŚP. Jurek Owsiak zachował się bardzo honorowo, jednak wszyscy liczymy na to, że zmieni zdanie i Orkiestra będzie grać ”Do końca świata i o jeden dzień dłużej”. Bez Jurka to nie będzie to samo. W niedzielę o godzinie 20 organizowane jest w całej Polsce światełko dla Jurka. Jest to wyraz poparcia dla niego. Warto przypomnieć, że nasz Szpital Powiatowy jest częstym odbiorcą sprzętu mDSC06014DSC06018DSC06019DSC06022DSC06025DSC06033edycznego pochodzącego z fundacji WOŚP.

Dzisiaj podczas nadzwyczajnej sesji rady Powiatu Ostrowieckiego radni na znak poparcia dla Jurka Owsiaka i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mieli przyklejone serduszka.

Polecamy również