Policjanci walczyli o puchary

Dzisiaj w Ostrowcu Świętokrzyskim, zakończył się VI Wojewódzki Turniej Policjantów Województwa Świętokrzyskiego w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach i Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego policjantów województwa świętokrzyskiego.

Po dwóch dniach rozgrywek wyłoniono zwycięskie drużyny i wręczono zasłużone trofea policjantom z garnizonu świętokrzyskiego. W uroczystym zamknięciu turnieju brali udział Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński, Naczelnik Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach mł. insp. Anna Adamczyk-Kita, którzy wspólnie z  Komendantem Powiatowym Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim mł. insp. Zbigniewem Wilkiem, Przewodniczącym Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów Województwa Świętokrzyskiego Jerzym Kaniewskim, Przewodniczącym Zarządu Terenowego Policyjnych Związkowców w Ostrowcu Świętokrzyskim asp. sztab. Mariuszem Walczykiem oraz sponsorami turnieju wręczył trofea zwycięskim drużynom. W trakcie zakończenia turnieju odznaką honorową NSZZ Policjantów za wspieranie Zarządu Terenowego Policyjnych Związków w Ostrowcu Świętokrzyskim został odznaczony Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, drugie miejsce – funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Jędrzejowie, trzecie miejsce – reprezentanci Komendy Powiatowej Policji w Końskich, a na czwartym miejscu uplasowała się drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Opatowie. 

 tur13 tur14tur1 tur2 tur3 tur4 tur5 tur6 tur7 tur8 tur9tur10 tur11 tur12 tur15 turniej policjantowWręczono też nagrody dla strzelca turnieju, którym okazał się być Łukasz Piotrowski z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach. Najlepszym bramkarzem został Marcin Musiał  z Komendy Powiatowej Policji w Jędrzejowie. Organizatorzy zapewnili, iż będzie to impreza o charakterze cyklicznym, a w 2020 roku spotkamy się na VII Wojewódzkim Turnieju Policjantów Województwa Świętokrzyskiego w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach i Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Województwa Świętokrzyskiego.
Zwycięskim drużynom serdecznie gratulujemy! 

Polecamy również