Konferencja w Parku Miejskim

m1 m2 m3 m4 m5 m6Starosta Marzena Dębniak, która ubiegać się w będzie w nadchodzących wyborach parlamentarnych o mandat Senatora z własnego komitetu z poparciem Koalicji Obywatelskiej, SLD i PSL-u, oraz Jerzy Materek, członek zarządu powiatu starachowickiego, który startuje w wyborach do Sejmu z listy Koalicji Obywatelskiej zorganizowali w Parku Miejskim konferencję.


Marzena Dębniak Starosta Powiatu Ostrowieckiego: 

– Startuje z niezależnego wyborczego komitetu, a jednocześnie mam poparcie wszystkich partii dotychczas rządzących tj; Koalicji Obywatelskiej, Lewicy oraz PSL-u. Mam także poparcie samorządowców. Startuję do Senatu broniąc interesów samorządów, które są marginalizowane. Chciałam Państwu przedstawić Pana Jerzego Materka, który jest znanym działaczem z którym się utożsamiam i uważam, że będzie nas dobrze reprezentował. Inicjatywa Pana Materka odnośnie poprawy stanu dróg samorządowych, jest bardzo cenna dla mnie jako samorządowca, ponieważ do tej pory nie została podpisana lista mówiąca o tym – jakie działania będą realizowane na drogach w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. 

Jerzy Materek: 

-Startuje z listy Koalicji Obywatelskiej, aby wspierać Województwo Świętokrzyskie. Nie możemy pozwolić aby nasz region był marginalizowany, aby ilość środków wpływających z budżety centralnego była mniejsza niż ilość środków kierowanych do regionów tzw. Ściany Wschodniej. Będę zabiegał o lepszą współpracę pomiędzy samorządami lokalnymi a także pomiędzy samorządami i instytucjami centralnymi. Trzy filary które będę promował przez najbliższe dwa miesiące to: zdrowie ekologia i lepsza dostępność komunikacyjna. Dziękuję samorządowcom ziemi świętokrzyskiej za wsparcie mojej kandydatury, obiecuję że nie zawiodę pokładanych we mnie nadziei oraz, że uczynię wszystko co w mojej mocy aby jak najlepiej przysłużyć się do rozwoju regionu. Proszę mieszkańców powiatu ostrowieckiego o głos w wyborach 13 października. Jednocześnie chcę Państwa zapewnić, że w kampanii będę wspierał starostę ostrowieckiego panią Marzenę Dębniak jako kandydata do senatu RP.

Piotr Dasios wiceprezydent Ostrowca Świętokrzyskiego; 

– Pana Jerzego Materka poznałem pracując jako prezes TBS-u. Doskonale nam się układała współpraca w dziedzinie związanej z ogrzewaniem mieszkań, rozliczaniem kosztów. Podejmowaliśmy liczne inicjatywy związane z interwencjami w ministerstwach, aby tą dziedzinę usystematyzować. Myślę, że Pan Jerzy Materek jako fachowiec z otwartym umysłem, skierowanym w stronę ludzi, świetnie się sprawdzi w Sejmie.

Grzegorz Szaginian

– Jako wieloletni samorządowiec wiem jak ważny jest kontakt ze społeczeństwem i korzystanie z niego jako źródła wiedzy. Dlatego uważam, że starosta ostrowiecki Pani Dębniak i Pan Materek kandydat do Sejmu RP będą gwarantować taki kontakt. Proszę wszystkich moich przyjaciół, kolegów, osoby, które głosowały na mnie żeby uwierzyli, że Ci Państwo będą spełniać marzenie w polityce i wreszcie odpartyjnią politykę w Senacie i w Sejmie.

Polecamy również