Przed nami finał VII MosirGutwinRun 2019

MosirGutwinRun_medal_2019

W niedzielę 13 października w Ośrodku Wypoczynkowym Gutwin odbędzie się ostatnia – szósta runda cyklu biegów „VII MosirGutwinRun 2019 – Półmaraton i Maraton na raty”. Po ostatnim biegu organizatorzy wspólnie z partnerami imprezy zapraszają na kiełbaskę z ogniska.

W pięciu dotychczasowych rundach tegorocznego cyklu wzięło udział w sumie 431 osób. Na okolicznościową koszulkę i medal zapracowało już 172 osoby. Kolejne 80 może tego dokonać 13 października, finalizując swój udział w imprezie zaliczonym półmaratonem lub maratonem na raty. Przypomnijmy, że aby tego dokonać należy zaliczyć cztery biegi na jednym z dystansów – 10km lub 5km, bądź czterokrotnie wziąć udział w marszu nordic walking na dystansie 5km. MosirGutwinRun_medale_2013-2018

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim wspólnie z pracownią „Voytex – trofea sportowe” z Radzymina przygotował dla przygotowała dla finiszerów piękny medal w kształcie szyszki, nawiązujący do leśnego charakteru imprezy. Wzorem lat ubiegłych będzie to medal odlewany, barwiony a jakże(!)… w kolorach lasu. Medal zwieńczony został dedykowaną szarfą.

Szósta runda odbędzie się 13 października w Ośrodku Wypoczynkowym Gutwin, natomiast gospodarzem ceremonii dekoracji, podczas której nagrodzeni zostaną najlepsi biegacze oraz drużyny rodzinne, a także integracyjnego ogniska z kiełbaską będzie Nadleśnictwo Ostrowiec Świętokrzyski, zapraszając uczestników imprezy tuż po zakończeniu ostatniego biegu do położonej obok Gutwinu Leśniczówki Zwierzyniec.

Zapisy prowadzone są do soboty na stronie internetowej www.ostrowiecbiega.pl oraz w dniu imprezy w biurze zawodów.

Harmonogram godzinowy:

8.00 – 9.00: zapisy i potwierdzenie udziału do biegu na 10km,

8.00 – 11.00: zapisy i potwierdzenie udziału do biegu i marszu na 5km,

9.00 – 10.30: zapisy do biegów dla dzieci,

9.30: bieg na dystansie 10 km,

11.00: biegi dla dzieci i młodzieży,

11.30: bieg i marsz nordic walking na dystansie 5 km,

13.00: ceremonia zakończenia i wspólne ognisko (Leśniczówka Zwierzyniec).

Polecamy również