Dziewczęta PSP 10 na podium w „Ostrowieckiej Volleymanii”

Siatkarki „ Dziesiątki” wzięły udział w Mistrzostwach Ostrowca Świętokrzyskiego Szkół Podstawowych „Ostrowieckiej Volleymanii”. Turniej siatkówki rozgrywały w różnych zespołach w zależności od kategorii wiekowej.Rywalizowały w zespołach dwu-, trzy- i czteroosobowych. „Dziesiątkę” reprezentowały dwie drużyny czwartoklasistek, dwie – piątoklasistek i jedną – szóstoklasistek.Cztery zespoły stanęły na podium. Dziewczęta rozegrały wspaniałe zawody pełne emocji. Zajęły dwa pierwsze i dwa trzecie miejsca:

1 miejsce w kategorii dwójek zajęły: Nadia Klepacz i Małgorzata Batugowska;

1 miejsce w kategorii trójek zajęły: Aleksandra Wasek, Lena Curyło i Nadia Klepacz;s1 s2 s3 s4 s5 s6 s7 s8 s9 s10

3 miejsce w kategorii trójek zajęły: Oliwia Krawczyk, Zuzanna Wasek i Weronika Kurek;

3 miejsce w kategorii czwórek zajęły: Magdalena Dobrowolska, Julia Fudalewska, Emilia Stachurska i Zuzanna Wójcicka.

Gratulujemy wyniku i życzymy dalszych sukcesów!!!