Epizod zimy

m1

Ferie zimowe to taki czas kiedy każde dziecko czeka na śnieg. W tym roku aura niestety nie rozpieszcza białym puchem, przez co najmłodsi i ich rodzice zmuszeni są szukać innych sposobów na ciekawe spędzanie wolnych dni. Wśród wielu atrakcji jakie dla dzieci przygotowały różne placówki na terenie miasta znalazła się również propozycja opracowana przez „Gabinet i Pracownia Psychologiczna Magdalena Majewska”.

m2m3 m4 m5 m6 m7 m8 m9 m10 m12 m11 m13 m14 m15 m16W tym właśnie miejscu w piątek 31 stycznia 2020 roku odbyły się „Warszytaty Bałwankowe” – zabawa uwzględniająca wsparcie funkcji manualnych i keatywności najmłodszych poprzez zabawę. Dzieci samodzielnie tworzyły bałwanki ze skarpetek, wykonywały prace plastyczne oraz uczestniczyły w zabawie ruchowej. Radości nie było końca, a zaangażownie uczestników okazało się być bezcenne. Podobnie jak po warsztatach grudniowych, tak i po tych, pojawiło się mnóstwo pytań kiedy będą kolejne warsztaty… A będą na pewno, ponieważ oferta „Gabinet i Pracownia…” przewiduje na ten rok jeszcze kilka takich tematycznych spotkań. Jedynym ograniczeniem jest liczba miejsc podczas wartsztatów, ale może i na to wkrótce znajdzie się rozwiązanie. Jednocześnie warto nadmienić, że w „Gabinet i Pracownia…” odbywają się regularnie zajęcia grupowe prowadzone przez psychologów i terapeutów. Część grup dedykowana jest dzieciom ze stwierdzonymi trudnościami w funkcjonowaniu społeczno – emocjonalnym, a część to zajęcia ogólnorozwojowe skierowane do wszystkich młodych osób.

Więcej informacji nt. powyższych zajęć, jak też całej oferty „Gabinet i Pracownia Psychologiczna…” mogą państwo uzyskać pod numerem telefonu: 517901999 lub 507859131, a także bezpośrednio w recepcji gabinetu – Aleja Jana Pawła II 63b w Ostrowcu Świetokrzyskim.

Polecamy również