AKCJA DZIECI DZIECIOM JUŻ PO RAZ DRUGI Z JANINKOWEGO PRZEDSZKOLA

dczolookokok


Inicjatywa DZIECI DZIECIOM odbyła się już kolejny raz w Janinkowym Przedszkolu na os. Ogrody, w ramach JASEŁEK PO SĄSIEDZKU. W tym roku przedszkolaki nie mogły odwiedzać się nawzajem, ze względu na ograniczenia związane z COVID – 19. Dlatego akcja została zorganizowana i przeprowadzona w nieco skromniejszej pocztowej formie. I tak dzieci z PP 15, uczęszczające do grupy I WESOŁE MISIE pod kierunkiem swojej nauczycielki wykonały choinkę wyklejoną z papierowych odbić własnych dłoni. Tę pracę przekazały do Przedszkola nr 19 dla swoich rówieśników z grupy II KACZUSZKI. Z kolei grupa III BIEDRONKI wykonała także przestrzenną choinkę ozdobioną różnokolorowymi elementami dekoracyjnymi i posłała ją do Przedszkola nr 5 na ul. Jasną, także do dzieci z grupy BIEDRONEK. Wreszcie starszaki z PP 15 – PSOTKI I ŚMIESZKI, swoją choineczkę wykonaną własnoręcznie, postanowiły wysłać do dzieci sześcioletnich z grupy ŻABEK w Przedszkolu nr 12 na osiedlu Słonecznym.dzieci dzieciom pp15 d1 d2 d3 d5 dczolo

Wszystkie dzieci z PP 15 serdecznie pozdrawiały swoje koleżanki i kolegów z ostrowieckich przedszkoli publicznych, dołączając do wykonanych prac życzenia i ciepłe świąteczne słowa.

Piękną i niezwykle miłą niespodzianką dla Janinkowych Przedszkolaków były kartki świąteczne, prace plastyczne wraz z życzeniami przekazane od dzieci z PP 19, PP 5, PP 12 jako wyraz odwzajemnienia pozdrowień w ramach inicjatywy DZIECI DZIECIOM.

Dyrekcja PP 15 wraz z Gronem Pedagogicznym składa serdeczne podziękowania Paniom Dyrektorkom oraz Nauczycielkom placówek, które w tym roku wzięły udział w akcji DZIECI DZIECIOM, mając nadzieję, że inicjatywa niosąca w swoim przekazie takie wartości, jak radość, wzajemność, dzielenie się, koleżeńskość czy przyjaźń, będzie mogła być kontynuowana w kolejnych latach.

Polecamy również