PRZEDSZKOLAKI Z PRZEDSZKOLA NR 7 AKTYWNIE WSPIERAJĄ DZIAŁANIA WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY!

pczolo

Nie ma prawdopodobnie osoby, która nie słyszałaby o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Od 29 lat ,co roku w styczniu rozpoczyna ona swoje granie. W ciągu tych lat Polacy wsparli tę wyjątkową inicjatywę niebagatelną kwotą ponad miliarda złotych. Od najmłodszych po seniorów każdy pragnie wspomóc te działania. Kto choć raz musiał leczyć się w polskich szpitalach na pewno dostrzegł czerwone serduszka przyklejone na sprzętach zakupionych z tych właśnie datków.wosp pp7 p1 p2 p3 p4 p5 p6 p7 p8 p9 p10 p11

To ludzka sprawa pomagać innym, odczuwać empatię, móc czuć swoją sprawczość. Chcemy, aby nasze przedszkolaki również wiedziały, jak ważne jest życie w społeczeństwie, umiejętność współodczuwania i dzielenia się z innymi tym czym mogą. Wiedzą na czym polega człowieczeństwo. Zawsze chętnie włączają się w różne akcje charytatywne. Mają gorące serca i chęć do wspierania potrzebujących.

Od 2015 roku zbiórki pieniędzy na WOŚP są każdorazowo większe. Polacy biją własny rekord dobroczynności. I my w naszej małej przedszkolnej społeczności czynimy to samo. Jesteśmy dumni, że i tym razem pobiliśmy swój rekord zebranych pieniędzy. Tym razem nasze maluchy i starszaki dzięki ofiarności swoich rodziców zebrały 1160 złoty. O ponad 300 złoty więcej niż w zeszłym roku.

Dziękujemy za ten dar. To dobrze wydane pieniądze, bo dla dzieci.

Tekst i foto PP nr 7

Polecamy również