PP 21 dla WOŚP

pp 21 dla wosp

Dzieci i Rodzice przedszkolaków oraz Pracownicy Przedszkola Publicznego nr 21 aktywnie włączyli się w 29 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zorganizowany w dniach 25 – 31 stycznia pod hasłem „Gramy z głową”. Akcja charytatywna WOŚP połączona z loterią fantową w naszym przedszkolu cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Zorganizowane losowanie niespodzianek wywoływało u dzieci dużo pozytywnych emocji, jednakże najważniejszy był szczytny cel, z którym wszystkie dzieci zostały zapoznane na zajęciach w przedszkolu. Przedszkolaki z ochotą wrzucały pieniążki do puszki i z radością przyklejały do ubranek czerwone serduszka WOŚP. Puszka po zakończeniu akcji była naprawdę ciężka.

Po raz kolejny społeczność Przedp1 p2 p3 p4 p5 p6 p7 p8 p9 p10 p11 p12 p13 p14 p16 p17 p18szkola nr 21 udowodniła, że potrafi być razem w słusznej sprawie i dzielić się dobrem z innymi. Bezinteresowne niesienie pomocy innym, to cecha, która powinna być kształtowana już od najmłodszych lat. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za dobre serca i współpracę z naszym przedszkolem w przekazywaniu dzieciom tak ważnych wartości w życiu człowieka. Pomogliśmy!

Tekst i Foto PP 21

Polecamy również