Tort i kwiaty za świetlicę

Mieszkańcy osiedla Kolonia Robotnicza podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta serdecznie podziękowali prezydentowi Jarosławowi Górczyńskiemu za długo oczekiwaną świetlicę, która w końcu stanęła na terenie ich osiedla. Mieszkańcy wręczyli prezydentowi tort i kwiaty.

– Mieszkańcy byli bardzo zdziwieni, gry rano obudzili się i zobaczyli budynek, w którym w końcu będziemy mogli się spotykać – mówi przewodniczący Rady Osiedla Kolonia Robotnicza Andrzej Pałka. – Jak się okazuje dzięki nowoczesnym technologiom montaż takiego obiektu może trwać  krotko i przebiegać bardzo sprawnie. Pana obecność na placu budowy w dniu 24 sierpnia o godzinie 23.30 podczas montażu pierwszego modułu budynku świadczy o dużym zaangażowaniu i zainteresowaniu naszymi sprawami. Chciałbym podkreślić, że świetlica to nie jedyna inwestycja na naszym osiedlu. W ciągu ostaniach kilku lat dzięki Panu zdecydowanie poprawiło się bezpieczeństwo na osiedlowych drogach. Zostały utwardzone drogi, na których pojawiło się nowe oświetlenie.

W podziękowaniu prezydent otrzymał tort, którym poczęstował wszystkich radnych oraz kwiaty, które wręczył na ręce wiceprezydent miasta pani Marzeny Dębniak.DSC01692DSC01698DSC01691DSC01701

Polecamy również