Uczniowie PSP 7 studentom UTW

10

1 2 3 4  8 9 10Zbliżające się wielkimi krokami wakacje skłaniają do refleksji i podsumowań. Uczniowie PSP 7 w podziękowaniu za owocną współpracę przesłali wirtualne pozdrowienia słuchaczom Uniwersytetu Trzeciego Wieku Wyższej Szkoły Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim. Miniony rok szkolny i akademicki był dla wszystkich trudnym i wymagającym czasem. Wiemy jednak, że aktywni seniorzy nie zrezygnowali ze spotkań i okazji do poszerzania wiedzy. Społeczność PSP 7, a szczególnie klasy młodsze z wielką niecierpliwością czekają na kolejne wizyty, wspólne spotkania i znakomite spektakle grupy teatralnej kierowanej przez panią Krystynę Borys, emerytowaną polonistkę „siódemki”. Wciąż mamy w pamięci barwne, pełne humoru baśnie: ,,Karolaczek”, „Śpiąca królewna ”, „Dary wróżek”, w wykonaniu seniorów Teatru Żywego Słowa, a gromkie barwa, jako symbol uznania dla talentu i pasji aktorów brzmią jeszcze w naszych uszach. Ukłony kierujemy również w stronę sekcji „Z przyrodą na ty” i pana Andrzeja Bartczaka miłośnika i znawcy skrzydlatych przyjaciół. Z pasją przekazana wiedza na temat otaczającej przyrody, na pewno zaprocentuje w przyszłości.

Uczniowie PSP 7 dziękując za dotychczasową współpracę w imieniu Dyrektora Szkoły pani Moniki Wiączek, grona pedagogicznego i całej społeczności szkolnej złożyli na ręce Prezes UTW pani Matyldy Niewójt oraz Zarządu Stowarzyszenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku z serca płynące życzenia wyrażając nadzieje na rychłe spotkania w nowym roku szkolnym.

Program artystyczny dla seniorów UTW przygotowany został pod kierunkiem nauczycielek: p. Joanny Grudzień i p. Małgorzaty Łabuz.

Polecamy również