Oferta Agencji Rozwoju Lokalnego Sp. z o.o.

arl sale1

1 2 3 4Jeśli potrzebujesz sali konferencyjnej, szkoleniowej lub pomieszczenia na spotkanie biznesowe w dobrej cenie, to jesteśmy w stanie zaspokoić Twoje potrzeby.

Agencja Rozwoju Lokalnego Sp. z o.o. prowadzi wynajem sal o różnej powierzchni, wyposażonych w rzutniki multimedialne, ekrany, gniazda internetowe.a2 a3 a4 a5

Dysponujemy:

  • klimatyzowaną salą konferencyjno-szkoleniową o powierzchni 120 m kw.

  • klimatyzowaną salą szkoleniową o powierzchni 55 m kw.

  • salą szkoleniową o powierzchni 25 m kw.

  • salą przeznaczoną na spotkania biznesowe o powierzchni 20 m kw.

Wymienione pomieszczenia usytuowane są w Kompleksie Centrum Przedsiębiorczości i Aktywizacji Zawodowej w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ulicy Sandomierskiej 26A. Budynki znajdują się w pobliżu głównego węzła komunikacji w mieście, co sprawia, że są miejscem łatwo dostępnym. Teren obiektu jest ogrodzony i zagospodarowany. Na posesji znajdują się nieodpłatne miejsca parkingowe. Obiekt dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Rezerwacji można dokonać wypełniając i przesyłając formularz dostępny na stronie internetowej www.arl.ostrowiec.pl (należy wejść w zakładkę ,,Wynajem powierzchni’’, a następnie ,,Wynajem sal szkoleniowych’’). Tam też znajdują się zdjęcia dostępnych sal.

Serdecznie zapraszamy!

Kontakt w sprawie wynajmu sal:

tel.: 41 248 03 70

e-mail: kot.lukasz@arl.ostrowiec.pl

Polecamy również