Ukrywał się, ale wpadł

zat

Ostrowieccy kryminalni zatrzymali poszukiwanego 32-letniego mieszkańca naszego miasta. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od 4 miesięcy. Zaraz po zatrzymaniu ostrowczanin zgodnie z dyspozycją sądu trafił do aresztu, gdzie spędzi najbliższe 18 miesięcy za przestępstwo narkotykowe.

Ostrowieccy kryminalni od pewnego czasu zbierali informację na temat 32-latka z terenu naszego miasta. Mężczyzna w wyznaczonym terminie nie stawił się do zakładu karnego celem odbycia zasądzonej kary. 32-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od 4 miesięcy. Wczoraj funkcjonariusze z zespołu poszukiwań i identyfikacji osób zaginionych kilka minut przed godziną 9.00 namierzyli go na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego. Ostrowczanin poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Zaraz po zatrzymaniu ostrowieccy stróże prawa przewieźli 32-latka do aresztu, gdzie przyjdzie mu spędzić najbliższe 18 miesięcy za posiadanie znacznej ilości narkotyków.

Opr. EW

Źródło: KPP Ostrowiec Świętokrzyski

Polecamy również