Rusza Aktywny Senior 2021

a1

a2Aktywny Senior 2021 to już kolejna edycja programu dla ostrowieckich seniorów pod Patronatem Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego.

Bezpłatne zajęcia dla seniorów na stałe weszły do kalendarza oferowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji propozycji dla mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego. Od 2 czerwca do 25 sierpnia zajęcia pn. „Po zdrowie na Gutwin” będą odbywały się cyklicznie w każdą środę w godzinach 16.00-18.00.

Przez letnie miesiące nie zabraknie dla seniorów spacerów nordic walking, gier zespołowych i różnorodnych ćwiczeń gimnastycznych wzmacniających kręgosłup i sprawność stawów. Zajęcia będą łączyły w sobie wiele sprawdzonych i bezpiecznych metod treningowych oraz rehabilitacyjnych dostosowanych do stanu zdrowia i sprawności fizycznej seniorów.

Organizatorzy zajęć zapewniają piękne krajobrazy, zdrowe i czyste powietrze oraz wykwalifikowanych instruktorów i mnóstwo zabawy. Startujemy w środę 2 czerwca o godzinie 16.00. Zbiórka na plaży przy parasolach.

Polecamy również