Moc atrakcji z okazji Dnia Dziecka w PP nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi

pp 12 dzien dziecka

Każdego dnia dbamy, aby uśmiech gościł na twarzach naszych przedszkolaków, organizując ciekawe, wesołe zajęcia. W dzień ich wielkiego Święta zaplanowaliśmy  coś wyjątkowego dla naszych wychowanków, coś co wywoła maksimum radości. I tak też się stało!!!1 2 3 4 5 6 p7 p8 p9 p10 p11

Atrakcje zorganizowane przez Bawialnie Fiku Miku Ostrowiec były dla dzieci fantastyczne. Nic dziwnego, skoro poza różnymi zabawami przy muzyce, było malowanie twarzy i rączek, skręcanie balonów, a zwieńczaniem całej imprezy była wata cukrowa. 

O zdrowe przekąski zadbała jak zawsze nasza wspaniała kuchnia z Panią Martą na czele. 

Ale to nie wszystko, ponieważ odwiedził nas wyjątkowy gość z Afryki. Surykatka- oswojone zwierzątko-przyjechało do nas z zaprzyjaźnioną Panią Kasią. Dzieci mogły poznać „Suri” i jego nawyki, ale co najważniejsze miały możliwość pogłaskania i nawet potrzymania go na swoich kolankach. To było dla nich niesamowite przeżycie.

Dzień Dziecka zaliczamy do bardzo udanych i  dziękujemy za pomoc w organizacji Bawialni Fiku Miku Ostrowiec oraz Pani Kasi Kwaśnik i jej niezawodnym zwierzęcym przyjaciołom. 

Cieszymy się bardzo, że pomimo restrykcji, których musimy przestrzegać, udało nam się spędzić piękne chwilę w sposób tradycyjny. Liczymy na więcej takich okazji.

Wszystkim dzieciakom życzymy wielu tak fantastycznych przeżyć i dużo zdrówka każdego dnia !!!

Kadra PP nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi 

Polecamy również