Wakacyjne kursy nauki pływania

1

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim zaprasza dzieci i młodzież na wakacyjne zajęcia nauki pływania, które w lipcu zorganizowane zostaną na Pływalni Rawszczyzna.

Podczas zbliżających się wakacji zorganizowane zostaną dwa pięciodniowe turnusy, w terminach 27 czerwca-1 lipca i 4-8 lipca. Będą mogły wziąć w nich udział dzieci od „zerówki”, poprzez uczniów szkół podstawowych, po młodzież ze szkół średnich włącznie. Cena za turnus to 65 złotych dla mieszkańców Gminy Ostrowiec Świętokrzyski i 90 zł dla pozostałych uczestników.

Zapisy (wyłącznie osobiste) przyjmowane będą w sekretariacie Pływalni Rawszczyzna, od poniedziałku 20 czerwca (nie można rezerwować miejsc telefonicznie lub mailowo). Przy zapisie należy wykupić karnet w ww. cenie. Co ważne, cena za turnus obejmuje już bilet wstępu na basen, więc uczestnicy zajęć nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów.

2Nauka pływania będzie organizowana w godzinach przedpołudniowych. Nie są planowane kursy popołudniowe. Ważna informacja – zajęcia będą się odbywać na basenie głębokim i rozgrzewkowym, o głębokości minimalnej 120 cm, co należy wziąć to pod uwagę przy zapisywaniu najmłodszych dzieci.

 

Polecamy również