,,Pożegnanie starszaków z Brzechwy”

glowne

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 21 22 23 24 25 27 26 28 2920 czerwca 2022 r.  w Ostrowieckim Browarze Kultury odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego dzieci 6-letnich  z Przedszkola Publicznego nr 19. Na uroczystości pożegnania starszaków gościł Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego,  p. Jarosław Górczyński.

Gości przywitała dyrektor przedszkola Aneta Stachurska. Przedszkolaki pod kierunkiem swoich nauczycielek: Haliny Zwolińskiej-Bień, Agnieszki Gurskiej i Małgorzaty Połowniak przygotowały
i zaprezentowały program artystyczny podsumowujący ich edukację przedszkolną. Były wiersze, piosenki i układy taneczne do takich utworów jak: ,,Perfect” E. Sheerana, ,,Sofia” A. Soller, ,,Ballade gourde Adeline, ,,Brave”
J. Grobana. Tegoroczni absolwenci zostali pożegnani przez młodszych kolegów z grupy ,,Jeżyki” i grupy ,,Sowy”, które przygotowała  p. Bożena Czemierys. Po uroczystym wręczeniu dyplomów ukończenia przedszkola  przyszła chwila na wspomnienia minionych czterech lat. Okazją do tego była prezentacja filmu ,,Ale to już było i nie wróci więcej…”.

Nie zabrakło także życzeń dla przedszkolaków  i podziękowań dla rodziców ze strony dyrektor przedszkola – Anety Stachurskiej. Przedstawiciele rodziców na ręce pani dyrektor również złożyli   podziękowania za opiekę i trud włożony w edukację i wychowanie ich dzieci.

Dziękujemy rodzicom za wspólnie spędzony czas, bezinteresowną pomoc, wsparcie i zaangażowanie w życie przedszkola. Dzieciom zaś życzymy udanych wakacji, samych sukcesów w szkole, rozwijania swoich talentów i pasji, nowych przyjaźni. Aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele pozytywnych doświadczeń.

Ten wspólnie spędzony w przedszkolu czas na zawsze pozostanie
w pamięci absolwentów ,,Brzechwy”, ich rodziców i wychowawców. Teraz nadeszła chwila na podjęcie nowych obowiązków. Od września dzieci rozpoczną edukację w różnych szkołach naszego miasta.

Polecamy również