28-latek odpowie za uszkodzenie ciała i kradzież

policja1

Wczoraj Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy wobec 28-latka. Ostrowczanin podejrzany jest o uszkodzenie ciała dwóch mężczyzn i kradzież mienia na szkodę jednego z nich. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu dyżurny ostrowieckiej komendy otrzymał zgłoszenie, że do miejscowego szpitala został dowieziony 20-latek. Jak wynikało z relacji zgłaszającej, ostrowczanin miał zostać pobity przez swojego znajomego. Na miejsce natychmiast udali się mundurowi celem ustalenia okoliczności zdarzenia. Kolejno w wyniku podjętych czynności przez funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego okazało się, że sprawcą tego zdarzenia jest 28-latek. Jak ustalili stróże prawa podczas zdarzenia agresor najpierw pobił 20-latka, a następnie jego 28-letniego brata. Ostatecznie zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie ostrowczaninowi dwóch zarzutów dotyczących uszkodzenia ciała. Ponadto odpowie on również za kradzież mienia dokonaną na szkodę jednego z pokrzywdzonych.

Wczoraj Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim zastosował wobec 28-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Teraz zatrzymanemu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Polecamy również