Zmiany liderów X MosirGutwinRun 2022

1

2Piąta runda „X MosirGutwinRun 2022” przyniosła kilka zmian w klasyfikacji generalnej cyklu. Pozycję lidera zachował tylko najszybszy w zestawieniu „Maratonu na raty” Hubert Grzywna. W „Półmaratonie na raty” nowego lidera mają zarówno biegacze jak i maszerujący z kijkami nordic walking. Zostali nimi Emil Dryka i Remigiusz Woźniak. „Maraton na raty” zaliczyło już 50 osób, „Półmaraton na raty” biegiem – 87 osób, a „Półmaraton na raty” marszem 51 osób.

 

Maraton na raty – 4 x 10548m

 

Open mężczyzn:

  1. Grzywna Hubert (Nieprowice) 02:31:33
  2. Jagieło Michał (Lubienia) 02:32:04
  3. Kolaszt Michał (Iłża) 02:32:30

 

Liderzy w kategoriach wiekowych:

M-20 (20-29 lat): 1. Tołkacz Mateusz (Bodzechów) 03:14:50

M-30 (30-39 lat): 1. Jagieło Michał (Lubienia) 02:32:04

M-40 (40-49 lat): 1. Grzywna Hubert (Nieprowice) 02:31:33

M-50 (50-59 lat): 1. Dasios Piotr (Ostrowiec Świętokrzyski) 02:46:00

M-60 (60 lat i więcej): 1. Harasiuk Jan (Ostrowiec Świętokrzyski) 03:53:13

 

Open kobiet:

  1. Łukasiewicz Dominika (Ostrowiec Świętokrzyski) 02:54:18
  2. Słowik Justyna (Ostrowiec Świętokrzyski) 03:27:09
  3. Grzywna Dominika (Ostrowiec Świętokrzyski) 03:34:35

 

Liderzy w kategoriach wiekowych:

K-16 (16-29 lat): 1. Łukasiewicz Dominika (Ostrowiec Świętokrzyski) 02:54:18

K-30 (30-39 lat): 1. Słowik Justyna (Ostrowiec Świętokrzyski) 03:27:09

K-40 (40-49 lat): 1. Grzywna Dominika (Ostrowiec Świętokrzyski) 03:34:35

 

Półmaraton na raty – 4 x 5274m (bieg)

 

Open mężczyzn:

  1. Dryka Emil (Ostrowiec Świętokrzyski) 01:19:19
  2. Loranty Przemysław (Ostrowiec Świętokrzyski) 01:24:41
  3. Frejlich Dawid (Ostrowiec Świętokrzyski) 01:24:45

 

Liderzy w kategoriach wiekowych:

M-13 (13-15 lat): 1. Czarnecki Aleks (Ostrowiec Świętokrzyski) 01:26:31

M-16 (16-19 lat): 1. Wańdoch Kewin (Ostrowiec Świętokrzyski) 01:30:49

M-20 (20-29 lat): 1. Krzysiek Dawid (Bieliny) 01:25:35

M-30 (30-39 lat): 1. Dryka Emil (Ostrowiec Świętokrzyski) 01:19:19

M-40 (40-49 lat): 1. Loranty Przemysław (Ostrowiec Świętokrzyski) 01:24:41

M-50 (50-59 lat): 1. Leśniewski Andrzej (Ostrowiec Świętokrzyski) 01:33:10

M-60 (60 lat i więcej): 1. Rzechowicz Edward (Ostrowiec Świętokrzyski) 01:56:17

 

Open kobiet:

  1. Łukasiewicz Dominika (Ostrowiec Świętokrzyski) 01:22:50
  2. Myśliwska Kinga (Ostrowiec Świętokrzyski) 01:38:43
  3. Korulczyk Katarzyna (Ostrowiec Świętokrzyski) 01:41:32

 

Liderzy w kategoriach wiekowych:

K-13 (13-15 lat): 1. Korzeniecka Maja (Ostrowiec Świętokrzyski) 01:52:27

K-16 (16-29 lat): 1. Łukasiewicz Dominika (Ostrowiec Świętokrzyski) 01:22:50

K-30 (30-39 lat): 1. Myśliwska Kinga (Ostrowiec Świętokrzyski) 01:38:43

K-40 (40-49 lat): 1. Korulczyk Katarzyna (Ostrowiec Świętokrzyski) 01:41:32

K-50 (50 lat i więcej): 1. Milner Anna (Ostrowiec Świętokrzyski) 01:44:34

 

Półmaraton na raty – 4 x 5274m (marsz)

 

Open mężczyzn:

  1. Woźniak Remigiusz (Ostrowiec Świętokrzyski) 02:28:53
  2. Tworzewski Krzysztof (Ostrowiec Świętokrzyski) 02:33:02
  3. Maciejko Antoni (Denkówek) 02:36:59

 

Liderzy w kategoriach wiekowych:

M-13 (13-15 lat): 1. Malicki Franek (Ostrowiec Świętokrzyski) 03:32:07

M-30 (30-39 lat): 1. Kruk Łukasz (Ostrowiec Świętokrzyski) 02:52:40

M-40 (40-49 lat): 1. Woźniak Remigiusz (Ostrowiec Świętokrzyski) 02:28:53

M-50 (50-59 lat): 1. Milner Mirosław (Ostrowiec Świętokrzyski) 03:06:53

M-60 (60 lat i więcej): Maciejko Antoni (Denkówek) 02:36:59

 

Open kobiet:

  1. Flisek Blanka (Kraków) 02:30:32
  2. Walczyk Ewelina (Ostrowiec Świętokrzyski) 02:37:31
  3. Czuba Aneta (Ostrowiec Świętokrzyski) 02:41:33

 

Liderzy w kategoriach wiekowych:

K-13 (13-15 lat): 1. Przydatek Karolina (Ostrowiec Świętokrzyski) 03:12:33

K-16 (16-29 lat): 1. Isser – Dryka Ola (Ostrowiec Świętokrzyski) 03:30:13

K-30 (30-39 lat): 1. Flisek Blanka (Kraków) 02:30:32

K-40 (40-49 lat): 1. Walczyk Ewelina (Ostrowiec Świętokrzyski) 02:37:31

K-50 (50 lat i więcej): 1. Kępczyńska Anna (Ostrowiec Świętokrzyski) 02:44:54

 

Finałowa, szósta runda odbędzie się 9 października. Zapisy internetowe na stronie www.ostrowiecbiega.pl rozpocznie się 26 września.

 

Patronat nad imprezą sprawują Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński i Nadleśnictwo Ostrowiec Świętokrzyski.

 

Partnerami X MosirGutwinRun 2022 są Zakład Produkcyjno – Handlowy Adax, Piekarnia & Cukiernia Skalski, Konrad Słowik – Osteopatia i Fizjoterapia, Biuro Ochrony Spartan, Ośrodek Szkolenia Kierowców ZygZak, Bank Pocztowy Kielce, Galeria Mebli Arkadia, Bałtowski Kompleks Turystyczny, Gościniec Bałtowski Zapiecek, Castorama, Sport Medical – Tlenoterapia Hiperbaryczna, Centrum Rehabilitacji Markmed, Biuro Ochrony Osób i Mienia Scorpion, Agencja Reklamowa KreoGraf, MimiTorek, Pizzeria DaGrasso, Salon Komputerowy Render 2000, Impuls Czyżewscy Dom Treningu, Depil Concept oraz Fundacja Bo w Nas jest Moc.

 

Patronami medialnymi są Lokalna.TV, Radio Kielce, Rekord – Radio Świętokrzyskie, Radio Ostrowiec, Echo Dnia, Gazeta Ostrowiecka, Świętokrzyskie 7 Dni, CoZaDzien.pl, OstrowiecNews.pl.

Polecamy również