Bransoletki przyjaźni z personalizacją – pomysł na prezent

Szukając pomysłu na prezent dla przyjaciółki, kolegi, siostry, czy ojca warto rozważyć bransoletki przyjaźni. Dzięki ręcznemu wykonaniu pozwalają na dowolną personalizację zarówno pod kątem koloru, materiału wykonania, wzoru, jak również graweru, czy umieszczenia konkretnych inicjałów.

 

Drobiazg na wiele okazji

Kiedy brakuje nam pomysłów na prezent, lub nie znaleźliśmy idealnego prezentu wśród gotowych produktów, z pomocą przychodzą prezenty personalizowane na zamówienie. Wyjątkowe osoby zasługują na wyjątkowe nieszablonowe prezenty. Bransoletka to świetny drobiazg do podarowania bliskiej osobie. Nawet jeśli będzie to bransoletka w popularnym wzorze, możemy dodać jej grawer identyfikujący, doskonale ją wyróżniający i czyniący niepowtarzalną. Subtelny darek przypominać może obdarowanej osobie o darującym, wybranym wydarzeniu, miejscu. To również element biżuteryjny, Ozdoba pasująca do każdego stylu modowego. Oczywiście bransoletka bransoletce nie jest równa, ale szeroki wybór możliwości pozwala dopasować bransoletkę do gustu osoby, której jest dedykowana. Dostępne są zarówno bransoletki męskie, jak i dziecięce oraz uniwersalne. Bardzo popularne w ostatnich sezonach stały się bransoletki przyjaźni na sznurku. Kupowane parami świetnie podkreślają więź między osobami, które je noszą. Bransoletki  przyjaźni nadają się na prezent z okazji urodzin, imienin, rocznicy jak też na okoliczność narodzin dziecka, czy jako pamiątka podróży.

 

Skromne i suto zdobione

W zależności czy lubimy delikatne ozdoby, czy wręcz przeciwnie bransoletki personalizowane mogą być bardzo skromne z pojedynczą ozdobą złotą, srebrna, koralikową, jak też zawierać dowolną kombinację ozdób. Dzięki metodom mikrograweru można spersonalizować najdrobniejsze elementy bransolety ozdabiając je datą, imieniem, inicjałami, czy wyznaniem miłości. Prezentują się wyjątkowo elegancko i oryginalnie. To bez wątpienia nietuzinkowy prezent z jakiego ucieszy się nie tylko koleżanka. Staranne wykonanie z dbałością o najdrobniejsze detale gwarantują wysoka jakość produktu. Możemy być pewni, że bransoletki posłużą nam długo równie długo co wzajemna przyjaźń.

Bransoletki ręcznie wykonane na zamówienie to świetny pomysł na prezent dla osób w każdym wieku, również dla osób które nie mają określonych potrzeb. Bransoletka wyrazić można jak bardzo zależy nam na przyjaźni i łączącej nas więzi. Nie jest to jednak szybki prezent, dlatego planując zakup bransoletki przyjaźni trzeba pomyśleć o jej zakupie nieco wcześniej niż na godzinę przed spotkaniem, czy przyjęciem.

 

W komplecie z dedykowanym opakowaniem

Jak w przypadku każdego prezentu istotnym o ile nie kluczowym elementem podarunku jest jego opakowanie. Kupując bransoletkę przyjaźni zyskujemy gustowne pudełeczko z możliwością nadruku dedykacji, życzeń, dowolnej treści. Możliwe jest dopasowanie grafiki, kolorów wyściółki, wykończenia itp. Indywidualne opakowanie jeszcze bardziej podkreśla wyjątkowość prezentu. Nie jest to bowiem bransoletka, seryjnie produkowana kupiona na pierwszym z brzegu straganie, ale starannie przygotowana. Takim prezentem można wyrazić wdzięczność, podziękowania, jak też prośbę.

 

Polecamy również