Rusza sprzedaż biletów na mecz Polska – Rumunia kobiet!

W Święto Niepodległości, 11 listopada o godz. 16:00 kobieca reprezentacja Polski rozegra w Ostrowcu Świętokrzyskim spotkanie towarzyskie z reprezentacją Rumunii. Będzie to ostatnia okazja w tym roku, aby zobaczyć biało-czerwone w akcji! W środę ruszyła dystrybucja biletów.

 Bilety w cenie 5 zł (ulgowy – dzieci i młodzież szkolna do 18. roku życia oraz emeryci i renciści) i 10 zł (normalny) od środy można nabywać na stronie www.abilet.pl. W sprawie zamówień grupowych (grupy powyżej 15 osób) można zgłaszać się za pośrednictwem adresu mailowego grupowe@abilet.pl, podając imię, nazwisko i pesel każdego kibica.

Dla podopiecznych selekcjonerki Niny Patalon listopadowe zgrupowanie będzie ostatnim w tym roku. W październiku Polki w meczach towarzyskich rozgrywanych w Hiszpanii pokonały 4:0 Maroko i zremisowały 2:2 z Argentyną po znakomitej drugiej połowie spotkania, w której odrobiły dwubramkową stratę.

2W Ostrowcu Świętokrzyskim kibice będą mogli liczyć na występy najlepszych polskich piłkarek, m.in. Ewy Pajor, mistrzyni Niemiec z VfL Wolfsburg i najskuteczniejszej zawodniczki w historii kobiecej reprezentacji Polski (52 gole w 72 spotkaniach), Weroniki Zawistowskiej, wypożyczonej aktualnie z Bayernu Monachium do FC Koeln czy Małgorzaty Mejsasz występującej na co dzień we włoskim AC Milan.

Polecamy również