Noworoczny Turniej Piłki Nożnej 2023

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na piłkarskie powitanie Nowego Roku. W dniu 6 stycznia na Orliku Ogrody rozegrany zostanie tradycyjny Noworoczny Turniej Piłki Nożnej.

W zawodach mogą brać udział osoby pełnoletnie zgłoszone do zawodów na formularzu dostępnym na stronie www.mosir.ostrowiec.pl oraz u administratora boisk Orlik Ogrody. Kadra zespołu może składać się maksymalnie z 10 zawodników, a drużyny grać będą w 6-osobowym składzie (w tym bramkarz).

Zgłoszenia do zawodów przyjmowane są w siedzibie MOSiR (ul. Świętokrzyska 11, pokój 2.30). Można wysłać je również za pośrednictwem poczty e-mail na adres zawody@mosir.ostrowiec.pl. Zgłoszenia przyjmowane będą do 5 stycznia (do godziny 12). System rozgrywek i zasady gry ustalone zostaną na spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się 5 stycznia o godz. 14.00 na Orliku Ogrody.

Drużyny, które zajmują miejsca I–III otrzymują puchary oraz nagrody rzeczowe. Tradycyjnie każdy uczestnik będzie mógł również liczyć na kiełbaskę z grilla i gorącą herbatę.

Udział w turnieju jest bezpłatny, a ilość miejsc ograniczona (do 9 zespołów).

Polecamy również