Sprawdź się na wodnym torze przeszkód na Rawszczyźnie!

Sprawdź się na wodnym torze przeszkód na Rawszczyźnie!

W drugim tygodniu zimowych ferii, od niedzieli 5 lutego do niedzieli 12 lutego, na Pływalni Rawszczyzna zamontowana zostanie dodatkowa atrakcja dla fanów wodnej zabawy. Na olimpijskim basenie ostrowieckiej pływalni na 8 dni zakotwiczy wodny tor przeszkód Aquaglide.

Wodny tor przeszkód Aquaglide złożony jest z sześciu modułów. Składa się na niego równoważnia Aquaglide I-Beam (wyposażona w dwie tuby poprzeczne połączone jedną podłużną tubą o dwóch szerokościach), przeszkoda Aquaglide Vista (przeszkoda o nieregularnych kształtach wyposażona od spodu w siatki mesh, zapobiegające wpadnięciu pod dmuchańca) i zjeżdżalnia Aquaglide Zulu (wodna zjeżdżalnia wyposażona w schodki i uchwyty pomagające w dostaniu się do pozycji wyjściowej do ślizgu oraz poduszkowe ograniczniki po bokach). Wymienione przeszkody łączą trzy specjalne platformy wyposażone w uchwyty służące m.in. do wchodzenia z dwóch stron – dwie Aquaglide SwimStep XL oraz Aquaglide Speedway 10.

Wszystkie pneumatyczne moduły wodnego toru przeszkód posiadają certyfikat zgodności z europejską normą bezpieczeństwa EN 15649, wydany przez niezależną, holenderską instytucję badawczą Vincotte. Moduły, które tego wymagają posiadają dno wyłożone siatką. Jest to element niespotykany w przypadku innych marek, a mający znacznie wpływ na bezpieczeństwo podczas zabawy na torze. Wpadłeś do wody? To nie koniec zabawy! Platformy wykonane są w technologii drop-stitch. Dzięki temu przy grubości zaledwie 10cm są one bardzo stabilne, a także posiadają rączki ułatwiające wejście na tor.

Z wodnego toru przeszkód będzie można korzystać bez dodatkowych opłat. Wystarczy zakupić wejściówkę na pływalnię, które w okresie ferii będą dodatkowo objęte specjalną promocją!

Ceny biletów w stawkach promocyjnych będą następujące: ulgowy w godzinach 6.00-16.00 kosztować będzie 10 zł/h, bilet grupowy dla grup szkolnych 10 zł/h (6.00-16.00), bilety rodzinne w godzinach 6.00-21.00: 1 opiekun + 2 dzieci – 35 zł/h, 1 opiekun + 3 dzieci – 46 zł/h, 1 opiekun + 4 dzieci – 57 zł/h, 2 opiekunów + 1 dziecko 38 zł/h, 2 opiekunów + 2 dzieci – 49 zł/h, 2 opiekunów + 3 dzieci – 60 zł/h.

Uwaga! W związku z tym, że wodny tor przeszkód będzie zainstalowany na głębokim basenie. Korzystać z niego będą mogły wyłącznie osoby umiejące pływać.

Polecamy również