Walentynkowy autobus

W sobotę po ulicach Ostrowca jeździł autobus udekorowany w baloniki, w kształcie serduszka. Była to specjalna akcja pracowników Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego z okazji Dnia Zakochanych popularnie zwanego „Walentynkami”. Akcja ta spodobała się mieszkańcom Ostrowca.
– Bardzo fajna i sympatyczna inicjatywa ze strony pracowników MPK – mówi Justyna Tracz, mieszkanka osiedla Pułanki. – Jest dzień zakochanych i trzeba o tym ludziom przypominać, żeby tego dnia byli dla siebie mili i żeby okazywali uczucie swoim bliskim.
– Ja nie mam nic przeciwko temu, żeby autobusy były dekorowane z różnych okazji, a nie tylko z okazji Dnia Zakochanych – dodaje Tomek. Autobusy jeżdżące po Ostrowcu nie należą do najpiękniejszych, więc trochę ozdób zawsze się przyda. Można dekorować autobusy z okazji pierwszego dnia wiosny, rozpoczęcia wakacji czy nawet z okazji świąt czy popularnych imienin.
Udekorowany w baloniki autobus wniósł trochę optymizmu wśród mieszkańców Ostrowca. I dobrze, bo optymizm i pozytywne nastawienie jest nam wszystkim bardzo potrzebne.

Polecamy również

Dodaj komentarz