Brawo młodzi piłkarze!!!

pilkarze czolo

Młodzi piłkarze podtrzymują piłkarskie tradycje hutniczego miasta i dają się poznać od jak najlepszej strony na boiskach w całej Polsce. Prezydent miasta Jarosław Górczyński uhonorował grupę 14 zawodników, która do Ostrowca Świętokrzyskiego przywiozła puchar za zajęcie II miejsca w rozgrywanym w Sochaczewie Ogólnopolskim Turnieju Piłkarskim Rocznika 2004.
– Serdecznie gratuluję wspaniałego występu. Dziękuję, że w tak fantastyczny sposób promujecie nasze miasto – mówił prezydent podczas spotkania z zawodnikami na boisku KSZO. – Patrząc na was można mieć pewność, że na murawie jesteście niczym żywe srebro, w bezpieczny sposób pożytkujecie swój zapas energii i osiągacie wybitne wyniki trenując pod wprawnym okiem trenera Sławomira Góry, drugiego trenera Marka Krajewskiego oraz opiekuna drużyny Roberta Witczaka. Jeszcze raz wielkie brawa.
Specjalne listy gratulacyjne za udział w Turnieju trafiły do: Dawida Witczak, Dawida Patera, Daniela Puki, Bartosza Szczepaniaka, Huberta Dąbrowskiego, Dawida Adamskiego, Wiktora Kamińskiego, Franka Lipki, Darka Woźniaka, Adama Lipickiego, Grzegorza Pazderskiego, Mateusza Wąsika, Kamila Firmantego oraz Bartosa Zimnickiego, a sportowe gadżety do wszystkich członków drużyny, trenerów i opiekuna. Prezydent zadeklarował również pomoc dla drużyny podczas wyjazdu na kolejne sportowe zmagania do Gdańska.

Polecamy również