Andrzejkowy Pokaz Mody „Dzieci Dzieciom” w Bałtowie

SONY DSC

Już 28 listopada odbędzie się wyjątkowa impreza organizowana przez Bałtowski Kompleks Turystyczny wraz z Fundacją Spełnionych Marzeń pod nazwą „Andrzejkowy Pokaz Mody – Dzieci dzieciom”. Jest to cykliczny projekt Fundacji organizowany od 2004 roku, w Bałtowie będzie miał swoją drugą edycję.

Celem działalności Fundacji Spełnionych Marzeń – Tomasza Osucha jest opieka nad dziećmi z chorobami nowotworowymi, które leczą się w pięciu specjalistycznych ośrodkach Polsce:
– Oddział Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie,
– Oddział Onkologii Samodzielnego Publicznego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Warszawie,
– Oddział Onkologii, Hematologii i Transplantologii Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego im. Profesora Antoniego Gębali w Lublinie,
– Oddział Onkologii Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. Wł. Buszkowskiego w Kielcach,
– Oddział hematologiczno-onkologiczny Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego im. prof. dr St. Popowskiego w Olsztynie.

Bohaterami pierwszej części „Andrzejkowego Pokazu Mody” są mali pacjenci oddziału onkologii Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Kielcach, którzy wystąpią w towarzystwie znanych osobistości ze świata show biznesu w kreacjach specjalnie na ten wieczór przygotowanych przez firmę Endo. Podczas ubiegłorocznej edycji podczas pokazu mody wystąpiły takie gwiazdy jak Beata Tadla, Agnieszka Włodarczyk, Angelika Piechowiak.

Tegoroczną imprezę poprowadzą – Joanna Racewicz i Michał Lewandowski, a w charakterze modeli wystąpią między innymi Justyna Tomańska, Mariusz Totoszko, Tomasz Ciachorowski. Muzycznie występ uświetnią Papa D. i Wojciech Ezzat.

Po pokazie odbędzie aukcja charytatywna, z której dochód zasili konto Fundacji. Wśród licytowanych przedmiotów znajduje się m. inn. sukienka Honoraty Skarbek, torebka od Joanny Horodyńskiej, koszulka Paprocki i Brzozowski, koszula „Razem Możemy Więcej” autorstwa Magdy Różczki z jej autografem, złoty pierścionek Aleksandry Lubomirskiej, witraż od Prezydenta Bronisława Komorowskiego i wiele innych gadżetów.

Po części oficjalnej wszyscy goście zaproszeni są na andrzejkowe after – party. Wyśmienita kuchnia i muzyka na żywo zapewnią zabawę do białego rana.

Zapraszamy do zakupu zaproszeń – kontakt 797 028 497.

 

Partnerem przedsięwzięcia jest Świętokrzyska Regionalna Organizacja Turystyczna.

Polecamy również