Nowe kierunki w CKU

Centrum Kształcenia Ustawicznego rusza z nową energią i nowymi kierunkami już od lutego.
– To ostatnie dni, kiedy można jeszcze zapisać się na semestr wiosenno-letni roku szkolnego 2015/2016 do naszej placówki – informuje dyrektor CKU dr Aneta Pierścińska-Maruszewska.
Oferta kształcenia jest jeszcze bardziej imponująca, a dodatkowym, bardzo istotnym atutem kształcenia w CKU na ul. Sandomierskiej, jest współpraca z pracodawcami i ich duże zainteresowanie zatrudnianiem absolwentów tej placówki.
– Otwarci na współpracę ze środowiskiem i działaniami na rzecz naszych mieszkańców, zapraszamy do nas 21 stycznia 2016r. o godz. 13.00 130120162354130120162353na darmowy pokaz pielęgnacji i stylizacji włosów. Będzie można sprawdzić kondycję włosów przy użyciu mikrokamery, określić kształt twarzy i typu urody oraz dobrać odpowiednią fryzurę. Nauczyciele zawodu fryzjer i nasi kursanci zapoznają ze sposobami pielęgnacji i regeneracji włosów, udzielą pokaz stylizacji włosów oraz porad dotyczących pielęgnacji włosów w warunkach domowych.
Oczekujemy również na propozycje mieszkańców odnośnie kursów czy wydarzeń, w jakich chcieliby uczestniczyć w Centrum Kształcenia Ustawicznego – zachęca A. Pierścińska-M.

Polecamy również