Korzystajmy z prawa głosu

zl czolo

W PSP nr. 5 odbyło się zebranie Rady Osiedla „Złota Jesień. W większości na spotkanie przyszły  osoby zaproszone przez członków rady osiedla. Na niską frekwencję zwróciła nawet uwagę wiceprezydent Ostrowca Świętokrzyskiego pani Marzena Dębniak
–Chciałabym do Państwa zaapelować. Uczymy się samorządności już bardzo długo, a skutek czasami jest mizerny. Korzystajcie państwo z prawa głosu, rozmawiajcie z sąsiadami by uczestniczyć w zebraniach członkowskich spółdzielni mieszkaniowych, rad osiedlowych. Wszystko jest w waszych rękach- powiedziała pani wiceprezydent.
Pani wiceprezydent wspomniała również o tym żeby korzystać z dobrodziejstw Budżetu Obywatelskiego.
-Są osoby na tej sali które są chętne żeby przygotować i napisać projekt, ale trzeba się naprawdę zjednoczyć i przede wszystkim zagłosować- mówi pani wiceprezydent Marzena Dębniakzl1zl2zl3zl4zl5zl6zl7.- Korzystali już państwo z programu „Osiedle Od Nowa” dzięki któremu na osiedlu stoi siedem tablic informacyjnych.
Podczas zebrania złożono szereg wniosków min : o zagospodarowanie terenu przy blokach 7a, 7b przy ul Polnej , wykonanie remontu ulicy Radwana wraz z chodnikami i schodami, umieszczenia wiaty śmietnikowej na osiedlu Patronackim przy blokach 11 i 12 wybudowanie nowego placu zabaw na terenie bloków 12,14 przy ul. Radwana, umieszczenie wzdłuż chodników wazonów lub słupków uniemożliwiających parkowanie samochodów przy ul. Denkowskiej, dokonanie remontu chodnika od bloku Radwana 15 do świateł .
Postulaty w miarę możliwości będą realizowane.
M.M

Polecamy również