Sportowe podziękowania

Działacze sportowi złożyli serdeczne podziękowania dla prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyński za wspieranie sportu, a w szczególności piłki nożnej.

-W imieniu całego zarządu, trenerów, zawodników i kibiców Klubu Piłkarskiego KSZO 1929 chciałbym serdecznie podziękować za otrzymaną pomoc ze strony Gminy Ostrowiec Świętokrzyski oraz osobiście ze strony prezydenta Jarosława Górczyńskiego, dzięki której możliwe było prowadzenie klubu w sezonie 2015/16.- mówi prezes KP KSZO 1929 Ostrowiec Maciej Kozicki. -Miniony sezon był bowiem trudny chociażby z tego względu, że nowe stowarzyszenie przejęło zadania dwóch dotychczas istniejących: odpowiedzialnych za piłkę seniorską i drużyny młodzieżowe. Sukcesem udało się zakończyć rywalizację pierwszej drużyny na poziomie trzecioligowym, gdyż drugie ,osiągnięte miejsce pozwoliło na awans do zreorganizowanej trzeciej ligi w kolejnym sezonie. Podobnie było z drużynami młodzieżowymi, obecnie w KSZO trenuje około 200 młodych adeptów futbolu w 8 grupach wiekowych, co bardzo cieszy i jest dobrym prognostykiem na przyszłość. To miasto, ten klub i ci kibice, którzy licznie wspierają naszą jedenastkę po prostu na to zasługują. DSC06861DSC06868

W imieniu Playareny sportowe podziękowania złożył Krzysztof Marzec. Pan prezydent otrzymał dyplomy oraz pamiątkowe koszulki.

Polecamy również