Galeria będzie większa

galeria-wizualizacja

-W imieniu Galeria Ostrowiec Sp. z o.o. informuję, że we wrześniu 2016 rozpoczynamy formalnie proces rozbudowy Centrum Handlowego Galeria Ostrowiec w Ostrowcu Świętokrzyskim. Generalnym wykonawcą inwestycji została firma Skanska S.A. -mówi Jeremi Słomiński W imieniu Galeria Ostrowiec Sp. z o.o.galeria-ostrowiec2

Galeria Ostrowiec licząca obecnie 15 000m² powierzchni najmu, zostanie rozbudowana i powiększona do ponad 20,000 m². W dobudowanej części centrum handlowego przewidziano miejsce na sklepy wielkopowierzchniowe. Dzięki rozbudowie grono najemców Galerii Ostrowiec zostanie poszerzone o nowe marki takie jak: Sinsay, ReKids, Pepco czy Martes Sport, zaś salony Reserved, Cropp i House zostaną otwarte w nowych lokalizacjach oraz aranżacjach. Ponadto trwają rozmowy z innymi sieciami odzieżowymi, gastronomicznymi oraz innych branż, zainteresowanymi obecnością w powiększonej Galerii. W trakcie rozbudowy dokonana zostanie również rewitalizacja powierzchni wspólnych istniejącego obiektu.

Rozbudowa odbywać się będzie od strony głównego wejścia do Galerii, które zostanie na czas prac zamknięte, oraz zlokalizowanego od strony ul. Mickiewicza parkingu, który w związku z tym będzie niedostępny. Parking zostanie wygrodzony i odpowiednio oznaczony jako teren budowy.

Do dyspozycji Klientów Galerii będzie natomiast parking południowy zlokalizowany od strony rzeki Kamiennej, a całość komunikacji odbywać się będzie poprzez wejście znajdujące się od strony południowej Galerii. Dojazd do Galerii Ostrowiec oraz południowego parkingu odbywać się będzie zarówno od strony ul. Mickiewicza, jak i od strony ul. Żeromskiego.

Prace budowlane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz istniejącego obiektu odbywać się będą według ściśle określonego harmonogramu, mają potrwać 10 miesięcy i prowadzone będą tak, by nie zakłócały normalnego funkcjonowania Galerii i w jak najmniejszym stopniu wpływały na komfort odwiedzających je Klientów.

Polecamy również