Słoneczny Dzień Dziecka w Przedszkolu nr 21

Dzień Dziecka to najradośniejsze święto dla małych i dużych dzieci. W Przedszkolu Publicznym nr 21 dzień 1 czerwca 2021 roku był pełen atrakcji, wyjątkowy. Dzięki sprzyjającej pogodzie zorganizowany został w wesoło przystrojonym ogrodzie przedszkolnym z udziałem wszystkich Przedszkolaków, Pracowników i Gości. Tego dnia odwiedzili nas aktorzy Teatru Kalejdoskop, którzy przygotowali animacje, zabawy i konkursy dla dzieci oraz Przewodnicząca i Wiceprzewodniczący Rady osiedla Stawki – Państwo Halina Kapuśniak i Kamil Długosz, którzy przekazali obecnym dzieciom słodką niespodziankę 12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 20 21 23
i wspólnie z nimi uczestniczyli w zabawach. Ponadto na dzieci czekało moc innych atrakcji: malowanie buzi, rysowanie na sztalugach, bańki mydlane, zabawy z chustą animacyjną, malowanie na folii, balony formowane według wymarzonego wzoru i wiele, wiele innych. Dużą frajdę sprawiły dzieciom przygotowane specjalnie na ten dzień przepyszne lody. Punktem kulminacyjnym było pojawienie się Małpki, Słonika i Misia, z którymi Przedszkolaki bawiły się oraz wykonywały sobie pamiątkowe zdjęcia.

Wszystkie dzieci były uśmiechnięte i szczęśliwe. Mamy nadzieję, że długo będą wspominały ten radosny i pełen miłych wrażeń Dzień Dziecka. Serdecznie dziękujemy Radzie osiedla Stawki za udział w zabawie oraz obdarowanie dzieci słodkimi upominkami.

Polecamy również