MOSiR zaprasza na Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim zaprasza do udziału w XII Wakacyjnym Turnieju Piłki Nożnej Orlik Ogrody 2022, który zaplanowany został na boisku Orlik Ogrody od 28 czerwca do 8 lipca. Turniejowa rywalizacja odbywać się będzie w czterech kategoriach wiekowych.

Organizator zaproponował rozgrywki w czterech kategoriach wiekowych: Orlik (2012 i młodsi), Młodzik (2011-2009), Junior (2008-2006) i Senior (2005 i starsi). W przypadku mniejszej ilości zgłoszonych zespołów możliwe będzie łączenie grup. Zespoły grać będą w składach sześcioosobowych – pięciu graczy w polu plus bramkarz, natomiast kadra drużyny może składać się z maksymalnie 10 zawodników.

XII_Wakacyjny_Turniej_Pilki_Noznej_2Zgłoszenia należy składać w Dziale Organizacji Imprez i Marketingu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Świętokrzyska 11 (pokój 2.39) i pocztą elektroniczną na adres zawody@mosir.ostrowiec.pl – do 27 czerwca (do godziny 10) lub na Orliku Ogrody – najpóźniej do rozpoczęcia spotkania organizacyjnego, które zaplanowane zostało na poniedziałek 27 czerwca o godzinie 14 na terenie Orlika Ogrody (obecność przedstawicieli drużyn obowiązkowa).

 

Dla najlepszych drużyn oraz strzelców w każdej kategorii wiekowej przewidziano nagrody. Udział w turnieju jest bezpłatny.

Polecamy również