Apel o pomoc dla Agnieszki i Pawła

1

Agnieszka i Paweł to małżeństwo z Ostrowca Świętokrzyskiego, rodzice dwóch nastoletnich córek, ludzie z pasją do motocykli.

Tragicznego dnia 27 sierpnia 2022 roku, jadąc na wspólną przejażdżkę motocyklem, Agnieszka i Paweł mieli wypadek drogowy pod Brzeskiem.  Kierowca samochodu osobowego nie zauważywszy motocykla (jak później tłumaczył) wymusił pierwszeństwo i wyjechał wprost pod motocykl Agnieszki i Pawła. 

W skutek tego wypadku, małżonkowie doznali licznych obrażeń wewnętrznych i zewnętrznych oraz licznych złamań.  Do chwili obecnej przeszli kilka zabiegów operacyjnych.

Agnieszka, oprócz licznych urazów ma potrzaskaną miednicę, którą operowali lekarze z Brzeska, później z Krakowa. Niestety, istnieje realne ryzyko, że Agnieszka nie będzie mogła poruszać się tak jak przed wypadkiem.

U Pawła interwencji chirurgicznej wymagały połamane żebra i zmiażdżony lewy łokieć.  Oboje do chwili obecnej – połowa września- są leżący.

Według lekarzy, po zakończeniu leczenia małżonkowie jak najszybciej będą musieli podjąć bardzo intensywną rehabilitację aby móc wrócić do swoich córek i pracy zawodowej – Agnieszka z zawodu jest nauczycielką zaś Paweł pracuje na stanowisku magazynier-kierowca.

 
Agnieszka i Paweł dołączyli do grona Podopiecznych Fundacja Bo w Nas jest Moc gdyż koszty dalszego leczenia i rehabilitacji znacznie przekraczają ich możliwości finansowe.
W imieniu Agnieszki i Pawła, prosimy o wsparcie ich leczenia, każda pomoc – czy to materialna czy chociażby udostępnienie naszego apelu dalej, jest bardzo cenna – mówi prezes Fundacji „Bo w nas jest moc” Justyna Marynowska.
 
 
Agnieszce i Pawłowi można pomóc wpłacając darowiznę na zbiórkę  https://pomagam.pl/pomoc_po_wypadku lub dokonując wpłaty na konto:
 
Odbiorca:
Fundacja Bo w nas jest moc
ul. Żurawinowa 2
27-400 Ostrowiec Św.
Numer subkonta w Pekao S.A.
34 1240 5035 1111 0010 8837 6405
IIBAN: PL + numer rachunku ( do wpłat zagranicznych)
SWIFT/BIC: PKOPPLPW ,
Tytułem: Darowizna dla Agnieszki i Pawła
 
W sprawie zbiórki dla Agnieszki i Pawła, kontakt z Fundacją „Bo w nas jest moc”.

Polecamy również