Poszukujemy sprawcy kradzieży

Funkcjonariusze z Wydział do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy, poszukują mężczyzny, który w dniu 21 września 2023 roku z Zespołu Szkół nr 3 przy ul. Sandomierskiej 2 w Ostrowcu Św., dokonał kradzieży roweru marki Indiana X Cross o wartości szacunkowej 3000 zł.

Wizerunek sprawcy kradzieży zarejestrowany został przez kamery monitoringu szkoły. Mężczyzna jest szczupłej budowy ciała, około 175cm wzrostu, ma brodę. W dniu zdarzenia sprawca ubrany był w czapkę z daszkiem, koszulkę z krótkim rękawem koloru ciemnego, krótkie spodenki w kolorze ciemnym z białym paskiem na bokach czarne buty.

Osoby, które rozpoznają człowieka widocznego na fotografiach lub posiadają wiedzę na temat powyższej kradzieży, proszone są o kontakt z Wydziałem d/w z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św., osobiście, przy ul. Aleja 3 Maja 9 lub telefonicznie pod numerami 47-80-42 380, 47-80-42-350. Zapewniamy anonimowość.

Opr. MD

Źródło: KPP w Ostrowcu Św.2

Polecamy również