Konkurs wyobraźni w PP 12 z Oddziałami Integracyjnymi

30 października nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu, na który wpłynęło 28 prac. Dzieci przygotowywały dynie wraz z rodzicami w domu. Kreatywność i pomysłowość uczestników wzbudziła wielkie zaskoczenie. Na wystawie w przedszkolnym holu można było podziwiać prawdziwe cuda „wyczarowane” z tego jesiennego warzywa, m.in.: postacie bajkowe, zwierzątka, ludziki, karoce, statek…..
Wszyscy wykazali się niezwykłą kreatywnością w rzeźbieniu dyń. Prace były pomysłowe, misternie wykonane i bardzo pracochłonne. Wyłonienie laureatów konkursu było niezmiernie trudnym zadaniem, ponieważ wszystkie prace były piękne oraz starannie wykonane, a każdy pomysł na wykonanie był oryginalny i wyjątkowy. W związku z tym Komisja Konkursowa, postanowiła nagrodzić wszystkich uczestników PIERWSZYM miejscem, pamiątkowymi dyplomami oraz biletami wstępu do bawialni Fiku Miku.
Dziękujemy Przedszkolakom i ich Rodzicom za udział w konkursie
Gratulujemy wszystkim Zwycięzcom!
Serdeczne podziękowania ze strony całej kadry PP 12 oraz wszystkich dzieci biorących udział w konkursie są skierowane do FIKU MIKU Ostrowiec za ufundowanie nagród i tym samym wspieranie inicjatyw przedszkola.  Radość dziecka jest bezcenna!🤗2 3 4 5 6

Polecamy również