RUSZA STACJA NARCIARSKA „SZWAJCARIA BAŁTOWSKA”

6Rozpoczynamy sezon zimowy na stokach Szwajcarii Bałtowskiej. W najbliższą sobotę 2 grudnia do dyspozycji narciarzy oddajemy dwie trasy zjazdowe obok wyciągów orczykowych, oślą łączkę z wyciągiem taśmowym dla osób początkujących oraz profesjonalną wypożyczalnię sprzętu.

Stacja Narciarska „Szwajcaria Bałtowska” rusza o godz. 9:00 i będzie pracować do godz. 20:00. Aktualne warunki na stoku można podejrzeć na kamerkach online. Znajdują się tam również dokładne informacje o warunkach na trasach. To dobry czas by zacząć naukę na nartach lub snowboardzie. Instruktorzy ze szkoły Amigo-Ski pomogą zarówno tym, którzy nigdy nie próbowali sił w sportach zimowych oraz tym, którzy chcą wejść na wyższy poziom umiejętności.

Zanim zostanie uruchomiona stacja narciarska już w piątek 1 grudnia w Bałtowie otwiera się naturalne lodowisko, które będzie dostępne od godziny 14:00. Lodowisko Szwajcarii Bałtowskiej to 900m2 idealnie gładkiej tafli, klimatyczne oświetlenie, i największe muzyczne hity. Lodowisko jest pod zadaszeniem, więc kapryśna pogoda nie przeszkadza w zabawie. Na miejscu dostępna również wypożyczalnia łyżew i sprzętu pomocniczego.

Grudzień to też idealny czas na spotkanie ze Świętym Mikołajem. Spotkacie go w nowej baśniowej chacie, która znajduje się tuż nad osadą elfów. Wioska Świętego Mikołaja to miejsce pełne radości i zabawy. Każdy, bez względu na wiek poczuje tu wyjątkową bajkową atmosferę nadchodzących Świąt.

Zima w Bałtowie zagościła i miejmy nadzieję, że szybko nas nie opuści!

Szwajcaria Bałtowska – Bałtowski Kompleks Turystyczny
27-243 Bałtów 8a

www.szwajcariabaltowska.pl

Zdjęcia – Wioska Świętego Mikołaja


Polecamy również