MOSiR zaprasza na turniej tenisa stołowego

MOSiR_zaprasza_na_turniej_tenisa_stolowego_2W dniach od 27 do 30 grudnia 2023 Hala Sportowo – Widowiskowa MOSiR będzie areną rywalizacji tenisistów stołowych. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego i okolic do udziału w XIII Świąteczno – Noworocznym Turnieju Tenisa Stołowego. Udział w zawodach jest bezpłatny.

Jako pierwsi do rywalizacji przystąpią najmłodsi. W czwartek 28 grudnia rozegrany zostanie turniej w trzech kategoriach Szkoły Ponadpodstawowe (2005-2008), Szkoły Podstawowe rocznik 2009-2010 oraz Szkoły Podstawowe rocznik 2011 i młodsi. Start turnieju zaplanowano na godzinę 9.

Zgłoszenia do rywalizacji dzieci i młodzieży szkolnej należy składać do 28 grudnia (do godziny 8.30) w Dziale Organizacji Imprez i Marketingu MOSiR przy ul. Świętokrzyskiej 11 (I piętro, pokój 2.30) lub pocztą elektroniczną na adres zawody@mosir.ostrowiec.pl. Formularz zgłoszenia można pobrać ze strony www.mosir.ostrowiec.pl.

XIII Deblowy Świąteczno – Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego rozegrany zostanie w piątek 29 grudnia, od godziny 16. Do rywalizacji singlistów dojdzie dzień później, tj. w sobotę 30 grudnia o godzinie 10 i podobnie jak w poprzednich edycjach turnieju odbywać się będzie ona w trzech kategoriach wiekowych. Mężczyźni podzieleni zostaną na dwie grupy – do 40 roku życia oraz 40+, natomiast kobiety zagrają w jednej grupie open.

Zgłoszenia, zarówno do turnieju indywidualnego jak i deblowego, można składać do dnia 29.12.2023r. (do godziny 12.00) w Dziale Organizacji Imprez i Marketingu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Świętokrzyska 11 (pokój 2.39) lub pocztą elektroniczną na adres zawody@mosir.ostrowiec.pl oraz w dniu zawodów przy wejściu do hali do pół godziny przed rozpoczęciem zawodów. Formularz zgłoszenia można pobrać ze strony www.mosir.ostrowiec.pl.

Turniej przeprowadzony zostanie zgodnie z przepisami gry w tenisa stołowego, wydanymi przez Polski Związek Tenisa Stołowego. Ostateczny system rozgrywek w poszczególnych konkurencjach uzależniony będzie od ilości zgłoszonych osób i ustalony zostanie po zebraniu zgłoszeń.

Należy pamiętać, że organizator nie zapewnia rakietek ani piłeczek do gry, a w hali obowiązuje strój sportowy oraz zmienne obuwie – przeznaczone do gry w hali.

MOSiR zaprasza również na otwarte (bezpłatne) treningi, które odbywać się będą w środę 27 grudnia oraz w piątek 29 grudnia, w godzinach 9-14. Na treningi nie będą prowadzone zapisy.

Polecamy również