VIII Świąteczno – Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego

tenis nowy rok

Na przełomie roku Hala Sportowo – Widowiskowa ponownie będzie areną rywalizacji tenisistów stołowych. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji po raz ósmy zaprasza mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego i okolic do udziału w Świąteczno – Noworocznym Turnieju Tenisa Stołowego.

Pierwsi do rywalizacji staną najmłodsi. W dniach 28-29 grudnia w sali fitness ostrowieckiej hali rozegrany zostanie Świąteczno – Noworoczny Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego w kategoriach szkół podstawowych i gimnazjalnych. Rozgrywki prowadzone będą osobno dla dziewcząt i chłopców.
Zgłoszenia należy składać do 27 grudnia do godz. 12.00 w Dziale Organizacji Imprez i Marketingu MOSiR przy ul. Świętokrzyskiej 11 (I piętro, pokój  2.39)  lub pocztą elektroniczną na adres
biuro@mosir.ostrowiec.pl.

VIII Świąteczno – Noworoczny Indywidualny i Deblowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego w kategorii Open rozegrany zostanie 30 grudnia na głównej arenie ostrowieckiej hali. Podobnie jak przed rokiem rywalizacja odbywać się będzie w trzech kategoriach wiekowych. Mężczyźni podzieleni zostaną na dwie grupy – do 40 roku życia oraz 40+, natomiast kobiety zagrają w jednej grupie Open. Rozgrywki deblowe odbędą się bezpośrednio po zakończeniu turnieju indywidualnego.
Zgłoszenia można składać do 29 grudnia do godz. 12.00 w Dziale Organizacji Imprez i Marketingu MOSiR przy ul. Świętokrzyskiej 11 (I piętro, pokój  2.39)  lub pocztą elektroniczną na adres
biuro@mosir.ostrowiec.pl.
Zawody przeprowadzone zostaną zgodnie z przepisami gry w tenisa stołowego, wydanymi przez Polski Związek Tenisa Stołowego. Ostateczny system rozgrywek w poszczególnych konkurencjach, uzależniony będzie od ilości zgłoszonych osób i ustalony zostanie po zebraniu zgłoszeń.

Polecamy również