Brawa dla Pawła !!!

W sobotę  16 grudnia odbyły się Zawody Okręgowe  Świętokrzyskie w Sandomierzu  – „Już Pływam” . Na podium stanęło wielu młodych pływaków z sekcji pływackiej z Ostrowca Św. Bardzo ładnie popłynął Paweł Giemza , którego trenerem jest Pan Marcin Piliński. Paweł dwukrotnie stanął na podium na zaszczytnym pierwszym miejscu .

Za pierwszym razem w stylu dowolnym na dystansie 25m w stylu dowolnym z wynikiem 26.22 w kategorii dzieci 7-lat i młodsze zajmując pierwsze miejsce  oraz w stylu grzbietowym  z czasem 25.92  na dystansie 25m również wywalczył zaszczytne pierwsze miejsce. paqwel 2pawel3 pawel1pawel44[awel4

Systematyczna praca i dobry trener  okazał się przepisem na sukces tego młodego chłopca, który dopiero zaczął swoją przygodę z pływaniem. Brawo dla Pawła !